PCEtLSA8c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMjQ5Ig0KZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJTVEJfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ic3RiLnVhIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMTEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4gLS0+

Правила

ПРАВИЛА

проведення в Україні національного відбору учасника Пісенного конкурсу

«ЄВРОБАЧЕННЯ – 2017» ( (далі – Правила)

1. Загальні положення

1.1.    Пісенний конкурс «Євробачення» — щорічний пісенний конкурс, що проводиться країнами-членами Європейської Мовної Спілки (далі – ЄМС), виробляється під егідою ЄМС як частина міжнародного обміну телевізійними програмами.

1.2.    Пісенний конкурс «Євробачення – 2017» (далі — Конкурс) відбудеться у травні 2017 року в Україні.

1.3. Національна телекомпанія України (далі – НТКУ), як член ЄМС, контролює проведення  Національного відбору учасника Конкурсу від України  та  зобов’язана забезпечити повну прозорість та дотримання правил Конкурсу.

1.4.    ПрАТ «ММЦ-СТБ»  проводить національний відбір учасника Конкурсу від України (далі — Відбір) у партнерстві з  НТКУ,  з метою визначити учасника та пісню, що представлятимуть Україну на Конкурсі.

2. Порядок проведення Відбору

2.1. 1-й етап – Попередній відбір

Період проведення:  подання заявок через сайт ПрАТ «ММЦ-СТБ» або «НТКУ» з  01.09.2016 р., проведення відбору у містах України з 06.11.2016 р. по 15.01.2017 р.

Участь у всеукраїнському попередньому відборі можна брати у два способи: направити заявку на участь за формою, наведеною на сайтах ПрАТ «ММЦ-СТБ» та НТКУ або прийти в місце проведення відбору в одному з шести міст України (м. Запоріжжя, м. Харків, м. Одесса, м. Львів, м. Дніпропетровськ, м. Київ).

Конкретні дати, час, адреси місць проведення 1-го етапу у містах України зазначаються на сайтах www.stb.ua та http://1tv.com.ua. Кількість та кандидатури учасників, які проходять до 2-го етапу Відбору (далі – Переможці 1-го етапу), визначаються: всі учасники 2 –го етапу Відбору, окрім одного, визначаються  ПрАТ «ММЦ-СТБ» за участі представника НТКУ, один учасник 2-го етапу Відбору визначається за результатами онлайн голосування  на сайтах НТКУ та ПрАТ «Міжнародний Медіа Центр-СТБ» , при цьому, загальна кількість  учасників  має бути не менше 20 (двадцяти) та не більше 40 (сорока). Участь таких осіб у подальших етапах Відбору та Конкурсі є обов’язковою.

Переможців 1-го етапу має бути визначено до 31 січня 2017 року, перелік переможців публікується на сайтах ПрАТ «ММЦ-СТБ» та НТКУ.

Рішення   щодо визначення Переможців 1-го етапу не підлягає роз’ясненню,  є остаточним, перегляду чи оскарженню не підлягає.

Онлайн відбір Переможців 1 етапу.

Період проведення: з 01.09.2016 р. по 10.01.2017 р.

Одного з переможців Відбору буде визначено за результами онлайн голосування.

Особи, що бажають скористатися цією можливістю, повинні обрати відповідно опцію на сайті при поданні анкети, що зробити анкету та матеріали, вказані на сайті як обов’язкові, доступними для перегляду всіх відвідувачів сайтів.

Відвідувачі сайту можуть голосувати за будь-якого учасника онлайн відбору шляхом проставлення «лайків» під анкетою відповідного учасника. Голосувати можуть тільки зареєстровані відвідувачі сайту, що здійснили реєстрацію на сайті www.stb.ua через сам сайт або через соціальні мережі ВКонтакті та Facebook. Голосування можуть здійснювати тільки відвідувачі сайту, які знаходяться на території України. Голосування з інших країн не можливе.

Один відвідувач сайту може проголосувати  один раз в день з однієї IP адреси за кожного з учасників.

Відвідувачам сайту забороняється вчиняти будь-які дії, спрямовані на спотворення результатів Попереднього Відбору, або інші дії, спрямовані на несанкціоновані (непередбачені Правилами Відбору) зміни результатів Попереднього Відбору, використовуючи будь-які технології спотворення результатів Попереднього Відбору (шляхом «накручування» «лайків») або впливу на результати Попереднього Відбору, зокрема, але не обмежуючись наступним:

  • забороняється очищувати Cookie браузери з метою здійснення голосування за відповідного учасника більше одного разу протягом всього періоду проведення Попереднього Відбору;
  • забороняється купувати голоси на «біржі голосів» та/або спеціалізованих веб-сайтах, на яких користувачі цих веб-сайтів за грошове або інше винагородження, або за обмін послугами/діями здійснюють необхідні дії з голосування у відповідних конкурсах (акціях, вікторинах). У якості «біржі голосів» можуть виступати, як веб-сайти, так і групи на веб-сайтах і соціальних мережах, зокрема, але не обмежуючись, наступними соціальними мережами: «Facebook», «ВКонтакте», «Одноклассники»;
  • забороняється застосовувати для отримання голосів у Попередньому Відборі технічні та програмні засоби несанкціонованого (непередбаченого Правилами) отримання голосів (зміна IP-адресів, очищення файлів Cookies, використання парсерів та утиліт для анонімізації доступу);

Якщо у ПрАТ «ММЦ-СТБ» виникають підстави стверджувати, що учасник Відбору та/або інші особи, що діють на користь учасника Відбору, використовують заборонені засоби і способи отримання голосів, результати голосування за такого учасника у Попередньому Відборі будуть анульовані і голосування за нього почнеться з нуля. У разі виявлення повторного факту використання заборонених засобів і способів отримання голосів за одного і того ж самого учасника, такий учасник виключається з претендентів на участь у Попередньому Відборі, результати участі такого учасника в Попередньому Відборі анулюються, при цьому на сайті з’являється інформація щодо некоректної поведінки учасника.

У разі пред’явлення учасником даних, що засвідчують відсутність дій такого учасника, спрямованих на спотворення результатів Попереднього Відбору («накручування голосів») та/або спрямованих на несанкціоновані (не передбачені Правилами) зміни результатів Попереднього Відбору, ПрАТ «ММЦ-СТБ» може винести такі рішення: (1) поновити всі набрані учасником голоси; (2) залишити попереднє рішення ПрАТ «ММЦ-СТБ» в силі без перегляду; (3) поновити лише частину набраних учасником голосів; (4) інше рішення, що буде оголошено ПрАТ «ММЦ-СТБ».

Рішення ПрАТ «ММЦ-СТБ» є кінцевим та не підлягає перегляду. ПрАТ «ММЦ-СТБ» має право не вступати в дискусії та перемовини з учасниками та відвідувачами сайту щодо того чи іншого рішення/питання.

Той учасник, що отримає найбільшу кількість голосів (лайків) від відвідувачів сайту станом на 24:00 15.01.2017 року, стає переможцем онлайн відбору, і вважається Учасником Півфіналу з усіма правами та обов’язками, що покладаються на учасників Півфіналу. У випадку, якщо декілька учасників наберуть однакову кількість голосів (лайків), переможцем онлайн відбору стає той учасник, який першим набрав відповідну кількість голосів

Не зважаючи на те, що перший етап Відбору не буде в повному обсязі транслюватися в телевізійному ефірі, всі надані разом з анкетою на участь відео, аудіо та фотоматеріали, а також запис 1-го етапу у містах України, можуть бути використані ПрАТ «ММЦ-СТБ», НТКУ,  ЄМС без обмеження способами, територією та строками використання.

2.2. 2-й етап – Півфінал Відбору

Період проведення (орієнтовний): лютий 2017 року. Місце проведення: м. Київ

До участі у Півфіналі допускаються лише Переможці 1-го етапу Відбору, що підписали угоду з  ПрАТ «ММЦ-СТБ», якою регулюються обов’язки учасника перед ПрАТ «ММЦ-СТБ», НТКУ та ЄМС,  передача всіх невиключних майнових прав на пісню та фонограму без обмеження способами, строками та територією використання, з якими Переможець 1 – го етапу бере участь у Відборі.

Членами журі Відбору 2-го етапу ПрАТ «ММЦ-СТБ» обираються особи, які мають відношення до музичної індустрії.

Півфінал складається з чотирьох або трьох турів і фінального туру з оголошенням переможця. В кожному турі беруть участь від 7  до 12 учасників, таким чином, кожен з Переможців 1-го етапу може брати участь в одному турі Півфіналу. Послідовність участі Переможців 1-го етапі в тому чи іншому турі Півфіналів, так само як і послідовність виходу учасників Півфіналу на сцену визначається  ПрАТ «ММЦ-СТБ» самостійно.

Після завершення виступу кожного учасника 2-го етапу Відбору, члени журі  мають право прокоментувати виступ, висловити свої побажання та надати поради.

До наступного етапу Відбору проходять учасники Півфіналу, що визначаються журі та глядачами Відбору спільно.

Правила голосування за  учасників Півфіналу будуть оголошені додатково, під час прямих ефірів Відборів.

Рішення є остаточними, перегляду чи оскарженню не підлягають.

Оголошення Переможців Півфіналу здійснюється в день проведення того чи іншого Півфіналу. В результаті проведення Півфіналів обираються від 7 до 12 Переможців Півфіналу, по 2-3 Переможці кожного з турів Півфіналу.

Півфінал Відбору транслюється у прямому ефірі телеканалів «СТБ» та «UA:Перший».

2.4 3-й етап – Фінал Відбору

Період проведення (орієнтовний): лютий 2017 року. Місце проведення: м. Київ.

До участі у Фіналі допускаються лише Переможці Півфіналу.

ПрАТ «ММЦ-СТБ» сприяє підготовці виступу у Фіналі кожному Переможцю Півфіналу, Переможець Півфіналу зобов’язується дотримуватися вимог ПрАТ «ММЦ-СТБ» щодо постановки виступу або пісні.

Єдиним Переможцем Фіналу, який представлятиме Україну у Конкурсі (далі – Переможець), визнається учасник Фіналу, який визначається Журі та глядачами Відбору спільно за правилами, що будуть оголошені додатково у прямому ефірі Фіналу Відбору.

Оголошення Переможця здійснюється в прямому ефірі Фіналу.

Фінал Відбору транслюється у прямому ефірі телеканалів «СТБ» та «UA: Перший».

3. Учасники Відбору

3.1. До участі у Відборі допускаються виконавці-вокалісти, які на момент заповнення анкети або участі у 1-му етапі досягли 16-річного віку, володіють всіма (у повному складі) виключними майновими правами інтелектуальної власності на пісню (музичний твір з текстом), яку виконують у Відборі (далі – Пісня) та готові виконувати умови Правил в повному обсязі.

3.2. Учасником може бути колектив виконавців (вокаліст(и), музиканти), за умови, що одночасно на сцені перебуватиме не більше ніж 6 (шість) осіб. Кожен учасник такого колективу має відповідати вимогам, встановленим п. 3.1. Правил. Колектив виконавців може бути як спеціально створений для участі у Відборі так і бути таким, що існував до участі у Відборі.

3.3. Учасник зобов’язаний:

— під час участі у Відборі  дотримуватись умов цих Правил та Правил Пісенного конкурсу «Євробачення – 2017», що будуть розміщені на сайті http://www.eurovision.tv/, і вказівок ПрАТ «ММЦ-СТБ»;

— виконувати пісню вокально наживо під акомпанемент записаного музичного супроводу, який не містить вокалу та/чи будь-яких вокальних імітацій;

— не брати  участь у національних відборах на Конкурс, які проводяться іншими країнами-учасницями Конкурсу;

— не перебувати під час виступів у Відборі у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Кожен учасник, який бере участь у Відборі (на будь-якому етапі) надає ПрАТ «ММЦ-СТБ» з правом передачі НТКУ та/або ЕМС виключний дозвіл (згоду) на обробку його персональних даних, використання всіх матеріалів, направлених  ПрАТ «ММЦ-СТБ»; на фіксацію свого зображення та  виконання на фото-, кіно-, теле-  чи відеоплівку;  на подальше публічне сповіщення, публічний показ, демонстрацію, відтворення та розповсюдження у будь-який спосіб без обмежень за територією та строком зафіксованого у відеограмах, фонограмах та у формі фотографії зображення та виконання. Детальний перелік прав інтелектуальної власності та особистих немайнових, дозвіл на використання яких надається учасником наведено в угоді, яку учасник отримує для підписання.

Обов’язковою умовою участі у Другому етапі є укладення угоди між учасником (кожним членом колективу) та ПрАТ «ММЦ-СТБ» (за формою, що встановлюється ПрАТ «ММЦ-СТБ», не може змінюватися учасником). Умовами такої угоди буде передбачена передача невиключних майнових прав (дозволу) на пісню, яка подається на участь у Відборі, без обмежень за строками, способами (сферами) та територією використання з правом передачі таких прав ЄМС та/або Національній телекомпанії України,  окрім того, в такій угоді  встановлюються інші зобов’язання учасника.

Обов’язковою умовою участі у Відборі є надання учасниками ПрАТ «ММЦ-СТБ» з правом передачі таких прав ЄМС та НТКУ (дозволу) на публічне сповіщення своїх раніше не зафіксованих виконань, а також фіксацію виконань на будь-яких носіях для використання без обмежень за метою такого використання, з правом відтворення, будь-які інші способи використання фонограм/записів у будь-які способи, в у будь-яких сферах (ПрАТ «ММЦ-СТБ» будуть належати виключні майнові права на виготовлені фонограми, відеограми, записи, невиключні права на які будуть передані ЄМС та НТКУ).

3.4. Учасник гарантує що:

— він має можливість брати участь у всіх етапах Національного відбору та у Конкурсі в дати встановлені ПрАТ «ММЦ-СТБ», НТКУ та ЕМС;

— він не обмежений в можливості виїжджати за межі України.

3.5. Переможець Відбору зобов’язаний брати участь у Конкурсі під ім’ям, під яким брав участь у Відборі (назвою колективу, псевдонімом, прізвищем, іменем, по батькові), персональний склад солістів колективу–Переможця Відбору повинен залишитися незмінним.

3.6.  Витрати учасників Відбору, пов’язані з участю у Відборі, не підлягають відшкодуванню ПрАТ «ММЦ-СТБ», НТКУ або ЕМС. Єдиною та достатньою нагородою для учасників за участь у Відборі, передачу виключних майнових прав інтелектуальної власності та надання дозволів, є моральне заохочення у формі популяризації власного іміджу і творчості Учасника, можливе визнання учасником або переможцем Півфіналу чи учасником або Переможцем Фіналу, про що буде оголошено в ефірі телеканалів «СТБ» та «UA:Перший», а також можливість представляти Україну на Конкурсі.

4. Вимоги до пісні

4.1. Пісня, яка подається на участь у Відборі має відповідати наступним умовам:

—  виключні майнові права на пісню мають в у повному складі  належати учаснику з правом передавати їх  ПрАТ «ММЦ-СТБ», НТКУ та ЄМС в обсязі визначеному Правилами, угодою з учасником та Правилами Конкурсу «Євробачення-2017»;

— пісня є оригінальною (створена без використання жодних інших творів), створена без порушення прав третіх осіб), не була публічно оприлюднена повністю або частково (в тому числі текст окремо від музики чи навпаки) та не була використана жодним чином в комерційних цілях до 1 вересня 2016 року;

—  хронометраж становить не більше 3 (трьох) хвилин;

— текст  пісні не може містити заклики, промови, гасла тощо політичного або військового характеру, направлені на розв’язування національної/етнічної/расової ворожнечі, розпалювання міжетнічних/міжнаціональних конфліктів та/або прямо чи опосередковано дискримінують осіб за ознаками раси, кольору шкіри, віросповідання, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності тощо;

— в тексті пісні не може використовуватись нецензурна (ненормативна) лексика;

— пісня може бути виконана будь-якою мовою (при цьому ПрАТ «ММЦ-СТБ» може затребувати, а учасник зобов’язаний надати переклад такої пісні українською або російською мовою);

4.2. ПрАТ «ММЦ-СТБ» може ініціювати зміни до постановки номеру або до  пісні для участі у Конкурсі, з обов’язковим дотриманням порядку та правил передбачених для такої зміни у Правилах Конкурсу «Євробачення – 2017».

4.3. ПрАТ «ММЦ-СТБ» має право без попередження не допустити пісню Учасника або Учасника до участі у Відборі на будь-якому етапі, якщо Учасник порушує Правила, вимоги Правил Конкурсу «Євробачення – 2017», не виконує будь-яких вказівок ПрАТ «ММЦ-СТБ» , пов’язаних із участю у Відборі.

5. Заключні положення

5.1.       ПрАТ «ММЦ-СТБ» має право відмовитися від проведення Відбору, якщо проведення стало неможливим за обставин, які не залежать від ПрАТ «ММЦ-СТБ» .

5.2. Відвідування місць проведення 2-го та 3-го етапів Відбору для глядачів може бути платним.

5.3. Ці Правила, зміни та/або доповнення та/або роз’яснення до них публікуються для загального відома шляхом розміщення на сайтах www.stb.ua та/або http://1tv.com.ua.

5.4. Всі положення, що визначено як такі,  що стосуються учасника, стосуються кожного з членів колективу учасників, якщо участь у конкурсі бере колектив.

5.5. Всі особи, що відправили через сайти  ПрАТ «ММЦ-СТБ» та НТКУ  анкети або заявки на участь у Відборі є учасниками Відбору, учасники кожного наступного етапу визначаються в порядку, визначеному цими Правилами.

Роз’яснення до Правил проведення національного відбору конкурсу «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2017»

У зв’язку з численними зверненнями стосовно участі у національному відборі учасників Пісенного конкурсу «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2017» ПрАТ «Міжнародний Медіа Центр-СТБ» бажає надати додаткові роз’яснення до Правил проведення в Україні національного відбору учасника Пісенного конкурсу «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2017».

Кандидатури учасників, які будуть приймати участь у прямих ефірах національного відбору Пісенного конкурсу «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2017» (інакше – Півфінал) визначаються наступним чином:

один учасник визначається за результатами онлайн голосування на сайтах НТКУ та ПрАТ «Міжнародний Медіа Центр-СТБ», яке проводиться з 01.09.2016 р. по 10.01.2017 р. По закінченню онлайн голосування і до 24:00 15.01.2017 р. проводиться перевірка на предмет відсутності порушень і відповідності проведеного онлайн голосування Правилам та визначається переможець онлайн відбору.

всі інші учасники Півфіналу, окрім одного, визначаються ПрАТ «ММЦ-СТБ» за участі представника НТКУ на підставі поданих заявок за встановленою формою на сайтах ПрАТ «ММЦ-СТБ» та НТКУ або в місцях проведення відбору в одному з шести міст України (м. Запоріжжя, м. Харків, м. Одесса, м. Львів, м. Дніпропетровськ, м. Київ). Подання заявок через сайт ПрАТ «ММЦ-СТБ» або «НТКУ» здійснюється з  01.09.2016р., а проведення відбору – з 06.11.2016 р. по 15.01.2017 р. Імена півфіналістів мають бути оголошені у період з 16.01.2017 по 31.01.2017 року, перелік публікується на сайтах ПрАТ «ММЦ-СТБ» та НТКУ.

Отже, згідно Правил, онлайн-голосування за учасників  закінчилось 10.01.2017, а прийом заявок на розгляд творчою групою та музичним продюсером Костянтином Меладзе за формою, встановленою на сайтах ПрАТ «ММЦ-СТБ» та НТКУ, триватиме до 15.01.2017 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: