PCEtLSA8c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMjQ5Ig0KZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJTVEJfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ic3RiLnVhIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMTEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4gLS0+

Правила проведення Національного відбору Євробачення 2019

ПРАВИЛА

проведення в Україні національного відбору представника України на участь у 64-му Пісенному конкурсі «Євробачення»

 (далі – Правила)

 

  1. Загальні положення

1.1.    Пісенний конкурс «Євробачення» – щорічний пісенний конкурс, що проводиться країнами-членами Європейської Мовної Спілки (далі – ЄМС), виробляється під егідою ЄМС як частина міжнародного обміну телевізійними програмами.

 

1.2.    Пісенний конкурс «Євробачення – 2019»/64-й Пісенний конкурс «Євробачення» (далі — Конкурс) відбудеться у травні 2019 року у м. Тель-Авів  (Ізраїль).

 

1.3. ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (далі – «НСТУ»), як член ЄМС, контролює проведення  Національного відбору учасника Конкурсу від України  та  зобов’язана забезпечити повну прозорість та дотримання правил Конкурсу.

 

1.4.    ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ»  (далі – «СТБ») проводить національний відбір представника України на участь у Конкурсі (далі — Відбір) у партнерстві з  НСТУ,  з метою визначити представника та пісню, що представлятимуть Україну на Конкурсі.

 

  1. Порядок проведення Відбору

 

2.1. 1-й етап – Всеукраїнський попередній відбір

Період проведення: з 18.10.2018 р. по 15.01.2019 р.

Взяти участь у всеукраїнському попередньому відборі можна наступним способом: до 25.12.2018р. направити заявку на участь за формою, наведеною на сайтах СТБ  та НСТУ. Конкретні дати, час та адреси місць проведення 1-го етапу у містах України зазначаються на сайтах  www.stb.ua та  http://1tv.com.ua.

Кількість учасників, які проходять до 2-го етапу Відбору (далі – Переможці 1-го етапу), визначається  СТБ   за участі представника НСТУ, при цьому учасників  має бути не менше 14 (чотирнадцяти) та не більше 30 (тридцяти). Участь таких осіб у подальших етапах Відбору та Конкурсі є обов’язковою.

Переможців 1-го етапу має бути визначено до 20 січня 2019 року, перелік переможців публікується на сайтах СТБ   та НСТУ.

Рішення  СТБ  щодо визначення Переможців 1-го етапу не підлягає роз’ясненню,  є остаточним, перегляду чи оскарженню не підлягає.

Не зважаючи на те, що перший етап Відбору не буде в повному обсязі транслюватися в телевізійному ефірі, всі надані разом з анкетою на участь відео, аудіо та фотоматеріали, а також запис 1-го етапу, можуть бути використані СТБ, НСТУ,  ЄМС без обмеження способами, територією та строками використання.

 

2.2. 2-й етап – Півфінал

Період проведення (орієнтовний): лютий 2019 року. Місце проведення: м. Київ

До участі у Півфіналі допускаються лише Переможці 1-го етапу Відбору, що підписали угоду з  СТБ , якою регулюються обов’язки учасника перед СТБ , НСТУ та ЄМС,  передача всіх невиключних майнових прав на пісню та фонограму без обмеження способами, строками та територією використання, з якими Переможець 1 – го етапу бере участь у Відборі.

СТБ  обирає членів журі 2-го етапу Відбору, обираються особи, які мають відношення до музичної індустрії.

Півфінал складається з двох або трьох турів. В кожному турі беруть участь від 7 до 10 учасників, таким чином, кожен з Переможців 1-го етапу може взяти участь в одному турі Півфіналу. Послідовність участі Переможців 1-го етапу в тому чи іншому турі Півфіналів, так само як і послідовність виходу учасників Півфіналу на сцену визначається  СТБ самостійно або способом визначеним СТБ.

Після завершення виступу кожного учасника 2-го етапу Відбору, члени журі  мають право прокоментувати виступ, висловити свої побажання та надати поради.

До наступного етапу Відбору проходять учасники Півфіналу, що визначаються журі та глядачами Відбору спільно.

Правила голосування за  учасників Півфіналу будуть оголошені додатково, під час прямих ефірів Відборів.

Рішення є остаточними, перегляду чи оскарженню не підлягають.

Оголошення Переможців Півфіналу здійснюється в день проведення того чи іншого Півфіналу. В результаті проведення Півфіналів обираються від 6 до 9 Переможців Півфіналу, по 2 – 4 Переможці кожного з турів Півфіналу.

Півфінал Відбору транслюється у прямому ефірі телеканалів «СТБ» та «UA:Перший».

 

2.3. 3-й етап – Фінал

Період проведення (орієнтовний): лютий 2019 року. Місце проведення: м. Київ.

До участі у Фіналі допускаються лише Переможці Півфіналів.

СТБ сприяє підготовці виступу у Фіналі кожному Переможцю Півфіналу, Переможець Півфіналу зобов’язується дотримуватися вимог СТБ  щодо постановки виступу або пісні.

Єдиним Переможцем Фіналу, який представлятиме Україну у Конкурсі (далі – Переможець), визнається учасник Фіналу, який визначається Журі та глядачами Відбору спільно за правилами, що будуть оголошені додатково у прямому ефірі Фіналу Відбору.

Оголошення Переможця здійснюється в прямому ефірі Фіналу.

Фінал Відбору транслюється у прямому ефірі телеканалів «СТБ» та «UA: Перший».

 

  1. Учасники Відбору

3.1. До участі у Відборі допускаються виконавці-вокалісти, які на момент заповнення анкети або участі у 1-му етапі досягли 16-річного віку, володіють всіма (у повному складі) виключними майновими правами інтелектуальної власності на пісню (музичний твір з текстом), яку виконують у Відборі (далі – Пісня) та готові виконувати умови Правил в повному обсязі.

 

3.2. Учасником може бути колектив виконавців (вокаліст(и), музиканти), за умови, що одночасно на сцені перебуватиме не більше ніж 6 (шість) осіб. Кожен учасник такого колективу має відповідати вимогам, встановленим п. 3.1. Правил. Колектив виконавців може бути як спеціально створений для участі у Відборі так і бути таким, що існував до участі у Відборі.  Під час виступу на сцені не допускається присутність живих тварин.

 

3.3. Учасник зобов’язаний:

– під час участі у Відборі  дотримуватись умов цих Правил та Правил Конкурсу, розміщених на сайті http://www.eurovision.tv/, і вказівок СТБ;

– виконувати пісню вокально наживо під акомпанемент записаного музичного супроводу, який не містить вокалу та/чи будь-яких вокальних імітацій націлених на заміну або допомогу живому/оригінальному голосу учасника;

– не брати  участь у національних відборах на Конкурс, які проводяться іншими країнами-учасницями Конкурсу;

– не перебувати під час виступів у Відборі у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Кожен учасник, який бере участь у Відборі (на будь-якому етапі) надає СТБ з правом передачі НСТУ та/або ЄМС виключний дозвіл (згоду) на обробку його персональних даних, використання всіх матеріалів, направлених  СТБ; на фіксацію свого зображення та  виконання на фото-, кіно-, теле-  чи відеоплівку;  на подальше публічне сповіщення, публічний показ, демонстрацію, відтворення та розповсюдження у будь-який спосіб без обмежень за територією та строком зафіксованого у відеограмах, фонограмах та у формі фотографії зображення та виконання. Детальний перелік прав інтелектуальної власності та особистих немайнових, дозвіл на використання яких надається учасником наведено в угоді, яку учасник отримує для підписання.

 

Обов’язковою умовою участі у Другому етапі є укладення угоди між учасником (кожним членом колективу) та СТБ  (за формою, що встановлюється СТБ, не може змінюватися учасником). Умовами такої угоди буде передбачена передача невиключних майнових прав (дозволу) на пісню, яка подається на участь у Відборі, без обмежень за строками, способами (сферами) та територією використання з правом передачі таких прав ЄМС та/або НСТУ,  окрім того, в такій угоді  встановлюються інші зобов’язання учасника.

Обов’язковою умовою участі у Відборі є надання учасниками СТБ  з правом передачі таких прав ЄМС та НСТУ (дозволу) на публічне сповіщення своїх раніше не зафіксованих виконань, а також фіксацію виконань на будь-яких носіях для використання без обмежень за метою такого використання, з правом відтворення, будь-які інші способи використання фонограм/записів у будь-які способи, в у будь-яких сферах (СТБ  будуть належати виключні майнові права на виготовлені фонограми, відеограми, записи, невиключні права на які будуть передані ЄМС та НСТУ).

 

3.4. Учасник гарантує що:

– він має можливість брати участь у всіх етапах Національного відбору та у Конкурсі в дати встановлені СТБ, НСТУ та ЄМС;

– він не обмежений в можливості виїжджати за межі України;

– не має як в минулому, так і на момент участі у Відборі, жодних підстав, які можуть спонукати органи державної влади країни-організатора Конкурсу (Ізраїль) заборонити йому в’їзд до країни-організатора Конкурсу (Ізраїль) відповідно до чинного національного законодавства країни-організатора Конкурсу (Ізраїль).

 

3.5. Переможець Відбору зобов’язаний брати участь у Конкурсі під ім’ям, під яким брав участь у Відборі (назвою колективу, псевдонімом, прізвищем, іменем, по батькові), персональний склад солістів колективу–Переможця Відбору повинен залишитися незмінним.

 

3.6.  Витрати учасників Відбору, пов’язані з участю у Відборі, не підлягають відшкодуванню СТБ,  НСТУ або ЄМС. Єдиною та достатньою нагородою для учасників за участь у Відборі, передачу виключних майнових прав інтелектуальної власності та надання дозволів, є моральне заохочення у формі популяризації власного іміджу і творчості Учасника, можливе визнання учасником або переможцем Півфіналу чи учасником або Переможцем Фіналу, про що буде оголошено в ефірі телеканалів «СТБ» та «UA:Перший», а також можливість представляти Україну на Конкурсі.

 

  1. Вимоги до пісні

4.1. Пісня, яка подається на участь у Відборі має відповідати наступним умовам:

–  виключні майнові права на пісню мають  у повному складі  належати учаснику з правом передавати їх  СТБ, НСТУ та ЄМС в обсязі визначеному Правилами, угодою з учасником та Правилами Конкурсу;

– пісня є оригінальною (створена без використання жодних інших творів), створена без порушення прав третіх осіб), не була публічно оприлюднена повністю або частково (в тому числі текст окремо від музики чи навпаки) та не була використана жодним чином в комерційних цілях до 1 вересня 2018 року;

–  хронометраж становить не більше 3 (трьох) хвилин;

– текст  пісні не може містити заклики, промови, гасла тощо політичного (або аналогічного),  військового характеру, направлені на розв’язування національної/етнічної/расової ворожнечі, розпалювання міжетнічних/міжнаціональних конфліктів та/або прямо чи опосередковано дискримінують осіб за ознаками раси, кольору шкіри, віросповідання, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності тощо;

– в тексті пісні не може використовуватись нецензурна (ненормативна) лексика чи інша неприйнятна лексика;

– слова та/чи виконання пісні не повинні ставити під загрозу репутацію Конкурсу, ЄМС, Шоу.

– пісня може бути виконана будь-якою мовою (при цьому СТБ  може затребувати, а учасник зобов’язаний надати переклад такої пісні українською або російською мовою);

 

4.2. СТБ  може ініціювати зміни до постановки номеру або до  пісні для участі у Конкурсі, з обов’язковим дотриманням порядку та правил передбачених для такої зміни у Правилах Конкурсу.

 

4.3. СТБ має право без попередження не допустити пісню Учасника або Учасника до участі у Відборі на будь-якому етапі, якщо Учасник порушує Правила, вимоги Правил Конкурсу, не виконує будь-яких вказівок СТБ, пов’язаних із участю у Відборі.

 

  1. Заключні положення

 

5.1.       СТБ  має право відмовитися від проведення Відбору, якщо проведення стало неможливим за обставин, які не залежать від СТБ.

5.2. Відвідування місць проведення 2-го та 3-го етапів Відбору для глядачів може бути платним.

5.3. Ці Правила, зміни та/або доповнення та/або роз’яснення до них публікуються для загального відома шляхом розміщення на сайтах www.stb.ua та/або http://1tv.com.ua .

5.4. Всі положення, що визначено як такі,  що стосуються учасника, стосуються кожного з членів колективу учасників, якщо участь у Відборі/Конкурсі бере колектив.

5.5. Всі особи, що відправили через сайти  СТБ  та НСТУ  анкети або заявки на участь у Відборі є учасниками Відбору, учасники кожного наступного етапу визначаються в порядку, визначеному цими Правилами.

5.6. Правила можуть бути змінені чи доповнені згідно вимог ЄМС.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: