PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9InN0Yi51YSIgc3JjPSIvL3BsYXllci5hZHRlbGxpZ2VudC5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4xMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Правила голосування

Глядачі країн мовників-учасників запрошуються до голосування за свою улюблену пісню шляхом телеголосування (без можливості проголосувати за пісню, яка представляє їх власну країну). Окрім цього, кожна країна-учасниця призначає національне журі.

У випадку телеголосування пісня, за яку віддали найбільшу кількість глядацьких голосів, займає перше місце, пісня, яка отримала другу найбільшу кількість голосів, займає друге місце, і так далі аж до останньої пісні.

У випадку голосування національного журі члени журі складають рейтинг, де їхня найбільш улюблена пісня займає перше місце, друга улюблена пісня — друге, третя улюблена пісня — третє, і так далі, аж поки їх найменш улюблена пісня займе в рейтингу останнє місце.

Потім рейтинги голосування телеглядачів і журі з кожної країни-учасниці використовуються для розрахунку сум балів, де найвища у рейтингу пісня отримує 12 балів, друга у рейтингу пісня — 10 балів, а решта балів від 8 до 1 віддаються пісням, які зайняли у рейтингу з 3 по 10 місце.

Тобто голоси віддаватимуться двома окремими наборами: балами від журі та балами від телеголосування.

Голосування у півфіналах

 • З кожного півфіналу до фіналу проходять по 10 учасників.
 • До голосування у півфіналі за допомогою офіційного мобільного додатка, телефонних дзвінків та/або SMS-повідомлень запрошуються глядачі у всіх країнах, які беруть участь у відповідному півфіналі. Вікно для голосування відкривається після завершення останнього виступу і триває 15 хвилин. Телеглядачі визначають 50% загального результату.
 • Професійні журі у всіх країнах, що беруть участь або розподілені голосувати у відповідному півфіналі, зобов’язані віддати свої голоси у цьому півфіналі. Вони визначають інші 50% загального результату. Журі, що складаються із 5 членів (у тому числі голова журі), голосують у тому ж складі, що й фіналі конкурсу.
 • Партнер ЄМС із голосування визначить результат національного голосування додавши бали, віддані телеглядачами, від 1 до 8, 10 та 12, до балів журі, від 1 до 8, 10 та 12. Отже, кожна країна віддає дві суми голосів.
 • Десять країн, які пройшли до фіналу, будуть оголошені наприкінці кожного півфіналу у порядку, визначеному виконавчим директором Пісенного конкурсу Євробачення. Цей порядок не відображає фактичний результат країн після голосування.
 • Повний результат голосування буде оприлюднено невдовзі після фіналу на офіційному сайті Пісенного конкурсу Євробачення для збереження інтриги до завершення конкурсу.

Голосування у фіналі

 • У всіх країнах-учасницях телеглядачі та професійні журі віддаватимуть від 1 до 8, 10 та 12 балів.
 • Телеглядачі можуть голосувати за допомогою офіційного мобільного додатку, телефонних дзвінків та/або SMS-повідомлень. Вікно для голосування відкривається після завершення останнього виступу і триває 15 хвилин. Ці голоси визначають 50% загального результату;
 • Професійні журі визначають інші 50% загального результату. Журі, що складаються із 5 членів (у тому числі голова журі), голосують у тому ж складі, що й в одному з півфіналів. Вони переглядають виступи наживо та оцінюють усі пісні під час другої генеральної репетиції, відомої також під назвою «фінал для журі».
 • Ці результати голосування використовуватимуться для визначення суми балів. Пісня, оцінена журі найвище, отримає 12 балів, країна, яка зайняла друге місце, отримає 10 балів і т.д. Країна, якій журі присудили 10-е місце, отримає 1 бал.
 • Після закриття вікна для телеголосування національні речники представлять результати голосування журі. Протягом цього часу ЄМС, її партнер з голосування та незалежний спостерігач зберуть та перевірять результати голосування глядачів.
 • Після оголошення балів від національних журі усі бали, отримані від телеглядачів кожної країни, буде підсумовано. Ці загальні суми балів буде виведено на табло результатів, починаючи з країни, яка отримала найменшу сумарну кількість балів від телеглядачів, і завершуючи тією країною, яка отримала найвищий глядацький результат. Країна, яка в підсумку займе найвищу позицію, стане переможцем.
 • Телеглядачам та журі заборонено голосувати за власну країну.
 • Повний результат голосування у кожній країні-учасниці, буде опубліковано після фіналу на офіційному сайті Пісенного конкурсу Євробачення.

У випадку рівності результату за останнє місце у півфіналі (оскільки дві пісні набрали однакову кількість балів) або за перше місце у фіналі, а також у будь-якій іншій ситуації рівного рахунку після підсумування балів від результату голосування глядачів та національних журі, переможцем стає пісня, яка набрала найбільшу кількість голосів від глядачів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: