PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9InN0Yi51YSIgc3JjPSIvL3BsYXllci5hZHRlbGxpZ2VudC5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4xMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Правила

ПРАВИЛА ГОЛОСУВАННЯ

Загального голосування у Національному відборі претендента від України

для участі у Міжнародному Пісенному конкурсі «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2017»

(надалі – «Правила»)

Загальне голосування у Національному відборі претендента від України (надалі – «Відбір») на участь у Міжнародному пісенному конкурсі «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2017», що відбудеться у травні 2017 року у м. Київ (Україна), складається з Голосування суддів та Голосування глядачів (надалі – Загальне голосування) та проводиться у період з 04 лютого 2017 року по 25 лютого 2017 року, у випадку технічної необхідності тривалість Загального голосування може бути продовжена до 26 лютого 2017 року.

 1. Період Голосування глядачів та Голосування суддів є паралельним. Час початку та закінчення кожного окремого періоду Голосування глядачів за учасників Відбору будуть повідомлятися в прямому ефірі Телеканалів «СТБ» та «UA:Перший» ведучими Відбору. Подробиці Голосування глядачів визначаються цими Правилами та будуть повідомлятися ведучими Відбору.

Голосування суддів…

 1. Визначення складу фіналістів та переможця Відбору:
  • Серед всіх учасників, що приймають участь у Відборі, обирається один учасник, що буде визнаний переможцем Відбору на підставі проведеного Загального голосування, і, який буде представляти Україну під час проведення Міжнародного Пісенного конкурсу «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2017»,.
  • Відбір проходитиме таким чином: три Півфінали (перший Півфінал 04 лютого 2017 року, другий Півфінал 11 лютого 2017 року, третій Півфінал 18 лютого 2017 року) та Фінал (25 лютого 2017 року).
  • Голосування проводиться в декілька етапів, а саме:
   • Перше Голосування глядачів відбудеться 04 лютого 2017 року під час трансляції в прямому ефірі Телеканалів «СТБ» та «UA: Перший» першого Півфіналу. Початок і закінчення Голосування глядачів оголошується ведучими Відбору.

Кількість учасників першого Півфіналу становить 8 (вісім) осіб. Кожному учаснику присвоюється номер від «1» до «8», що дорівнює коду, за яким глядачі першого Півфіналу здійснюють Голосування глядачів за улюбленого учасника першого Півфіналу.

Результати Голосування глядачів додаються до результатів Голосування суддів після чого визначається  загальний результат, за підсумками якого визначаються 2 (два) учасника першого Півфіналу, що набрали найбільшу кількість балів, і які проходять до Фіналу та продовжують участь у Відборі. Інші учасники  припиняють участь у Відборі.

Оголошення результатів Голосування глядачів, результатів Голосування суддів та результату Загального голосування у першому Півфіналі здійснюється ведучими Відбору в прямому ефірі в день проведення першого Півфіналу.

 • Друге Голосування глядачів відбудеться 11 лютого 2017 року під час трансляції у прямому ефірі Телеканалів «СТБ» та «UA:Перший» другого Півфіналу. Початок і закінчення Голосування глядачів повідомляється ведучими Відбору.

Кількість учасників другого Півфіналу становить 8 (вісім) осіб. Кожному учаснику присвоюється номер від «1» до «8», що дорівнює коду, за яким глядачі другого Півфіналу здійснюють Голосування глядачів за улюбленого учасника другого Півфіналу.

Результати Голосування глядачів додаються до результатів Голосування суддів після чого визначається загальний результат, за підсумками якого визначаються 2 (два) учасники другого Півфіналу, що набрали найбільшу кількість балів, і які проходять до Фіналу та продовжують участь у Відборі. Інші учасники  припиняють участь у Відборі.

Оголошення результатів Голосування глядачів, результатів Голосування суддів та результату Загального голосування у другому Півфіналі здійснюється ведучими Відбору у прямому ефірі в день проведення Голосування.

 • Третє Голосування глядачів відбудеться 18 лютого 2017 року під час трансляції у прямому ефірі Телеканалів «СТБ» та «UA:Перший» третього Півфіналу. Початок і закінчення Голосування глядачів повідомляється ведучими Відбору.

Кількість учасників третє Півфіналу становить 8 (вісім) осіб. Кожному учаснику присвоюється номер від «1» до «8», що дорівнює коду, за яким глядачі третього Півфіналу здійснюють Голосування глядачів за улюбленого учасника третього Півфіналу.

Результати Голосування глядачів додаються до результатів Голосування суддів після чого визначається загальний результат, за підсумками якого визначаються 2 (два) учасники третього Півфіналу, що набрали найбільшу кількість балів, і які проходять до Фіналу та продовжують участь у Відборі. Інші учасники  припиняють участь у Відборі.

Оголошення результатів Голосування глядачів, результатів Голосування суддів та результату Загального голосування у третьому Півфіналі здійснюється ведучими Відбору у прямому ефірі в день проведення Голосування.

2.3.4. Голосування глядачів у Фіналі відбудеться 25 лютого 2017 року під час трансляції у прямому ефірі Телеканалів «СТБ» та «UA:Перший» Фіналу. Початок і закінчення Голосування глядачів повідомляється ведучими Відбору.

Кількість учасників Фіналу становить 6 (шість) осіб. Кожному учаснику присвоюється номер від «1» до «6», що дорівнює коду, за яким глядачі Фіналу здійснюють Голосування глядачів за улюбленого учасника Фіналу.

Результати Голосування глядачів додаються до результатів Голосування суддів після чого визначається  загальний результат, за підсумками якого визначається Переможець Відбору.

Оголошення результатів Голосування глядачів, Голосування суддів та результату Загального голосування  у Фіналі здійснюється у прямому ефірі в день проведення Фіналу.

 1. Умови підрахунку голосів у Загальному голосуванні:
  • На результат Загального голосування впливають результати Голосування глядачів та результати Голосування суддів, при цьому: результати Голосування суддів визначають 50 % результату Загального голосування, інші 50% результату Загального голосування визначають за результатами Голосування глядачів.
  • За результатами Голосування суддів формується рейтингова таблиця учасників, де кожному учаснику присвоєно бал від 1 до 8 у Півфіналі та від 1 до 6 у Фіналі. При цьому, найвищим вважається 8 балів у Півфіналі та 6 балів у Фіналі, а найменшим 1 бал відповідно. У кожного учасника має бути унікальна кількість балів під час кожного Голосування, повторення балів у двох або більше учасників під час одного Голосування заборонено.
  • За результатами Голосування глядачів формується рейтингова таблиця учасників у відсотковому відношенні голосів, що в сукупності складає 100%, з подальшою конвертацією відсотків у бали від 1 до 8 у Півфіналі та від 1 до 6 у Фіналі. При цьому, найвищим вважається 8 балів у Півфіналі та 6 балів у Фіналі, а найменшим 1 бал відповідно. Таким чином, найвищий відсоток голосів конвертується у найвищий бал, а найменший відсоток – у найменший бал і т.д. У кожного учасника має бути унікальна кількість балів під час кожного Голосування, повторення балів у двох або більше учасників під час одного Голосування заборонено.
  • Результат Загального голосування отримується шляхом складання балів за рейтинговими таблицями результатів Голосування суддів та результатів Голосування глядачів. При цьому, найкращим результатом вважається найвищий бал, а найгіршим – найменший бал відповідно.
  • В разі отримання однакової кількості балів двома або більше учасниками за результатами складання балів за рейтинговими таблицями результатів Голосування суддів та результатів Голосування глядачів, як це вказано в п. 3.4. Правил, вважається, що найкращий результат отримує той учасник, що отримав вищу кількість балів за результатами Голосування глядачів.
  • До оголошення результатів Загального голосування, судді не мають доступу до інформації про хід і результати Голосування глядачів.
  • Першими в прямому ефірі оголошуються результати Голосування суддів.
  • Потім оголошуються результати Голосування глядачів та результати Загального голосування. Результати Голосування суддів, Голосування глядачів, а також результати Загального голосування є остаточними, перегляду чи оскарженню не підлягають.
 1. Умови проведення Голосування суддів:
  • Під час оголошеного часу для Голосування, судді проводять закрите обговорення і виставлення попередніх балів кожному учаснику Відбору під час першого Півфіналу, під час другого Півфіналу, під час третього Півфіналу  та Фіналу.
  • В залежності від особистих вподобань кожен суддя виставляє кожному з учасників першого Півфіналу, другого Півфіналу та третього Півфіналу попередні бали від 1 до 8, при цьому найвищим вважається 8 балів, а найменшим 1 бал; а кожному з учасників Фіналу попередні бали від 1 до 6, при цьому найвищим вважається 6 балів, а найменшим 1 бал. Попередні бали суддів підсумовуються по кожному з учасників і ця загальна сума конвертується у рейтингові бали від 1 до 8 у Півфіналах та від 1 до 6 у Фіналі. При цьому, найвищим вважається 8 балів у Півфіналах та 6 балів у Фіналі, а найменшим 1 бал відповідно. Таким чином, найбільша кількість попередніх балів конвертується у найвищий рейтинговий бал, а найменша кількість попередніх балів – у найменший рейтинговий бал і т.д. Інформація про попередні бали, що виставлені кожним суддею кожному учаснику не публікуються, проте суддя має право додатково опублікувати таку інформацію з власної ініціативи після оголошення результатів Загального голосування.
  • В разі отримання однакової кількості рейтингових балів двома або більше учасниками, як це вказано в п. 4.2. Правил, судді проводять голосування і простою більшістю голосів визначають кращого учасника, який отримує вищий рейтинговий бал. Наступні рейтингові бали за спаданням змінюються відповідно.
 1. Умови участі у Голосуванні глядачів:
  • Участь у Голосуванні може здійснюватися шляхом:

5.1.1. Направлення текстового повідомлення (надалі – SMS-повідомлення) абонентами операторів стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар» (ТМ КИЇВСТАР), ПрАТ «МТС Україна» (ТМ МТС, JEANS, Vodafone), ТОВ «лайфселл» (ТМ lifecell), ТОВ «ТриМоб» (ТМ 3Mob) (далі відповідно – «Абоненти» та «Оператори»).

5.1.2. За допомогою мобільного додатка «Teleportal»* зареєстрованими користувачами цього додатка, які успішно пройшли верифікацію за номером мобільного телефону (далі відповідно – «Користувачі» та «Додаток»).

Результати голосування шляхом направлення SMS-повідомлення та за допомогою Додатка підсумовуються, що являє собою результат Голосування глядачів.

 • Кожен глядач з одного номера телефону може проголосувати за кожного обраного/обраних ним учасника/учасників тільки один раз або шляхом відправлення SMS-повідомлення або за допомогою Додатка. Для того щоб взяти участь у Голосуванні глядачів шляхом відправлення SMS-повідомлень під час проведення першого, другого та третього Півфіналів, Абоненти Операторів, що вказані в п. 5.1.1. даних Правил, повинні відправити SMS-повідомлення на короткий номер 7766 (з кодом у тексті повідомлення від «1» до «8»).
 • Для того щоб взяти участь у Голосуванні глядачів шляхом відправлення SMS-повідомлень під час проведення Фіналу, Абоненти Операторів, що вказані в п. 5.1.1. даних Правил, повинні відправити SMS-повідомлення на короткий номер 7766 (з кодом у тексті повідомлення від «1» до «6»).
 • Голосування глядачів за допомогою короткого номеру 7766 надає Абонентам можливість віддати свій голос за улюбленого учасника, що приймає участь у першому Півфіналі, другому Півфіналі, третьому Півфіналі або Фіналі Відбору.
 • SMS-повідомлення Абонентів з відданими голосами зараховуються виключно, якщо вони надіслані в оголошені ведучими Відбору періоди для Голосування глядачів, які вказані в цих Правилах.
 • Під час кожного окремого періоду Голосування глядачів, що вказані в п.п. 2.3.1., 2.3.2. і 2.3.3. Правил, Абонент з одного номеру телефону може проголосувати за одного чи за декілька учасників Відбору, що приймають участь у першому Півфіналі, другому Півфіналі, третьому Півфіналі або Фіналі Відбору. При цьому, Абонент може віддати за кожного учасника не більше 1 (одного) голосу, тобто в разі направлення за 1 (одного) учасника більше ніж 1 (одного) SMS-повідомлення, зараховано буде лише 1 (один) голос за такого учасника (всі інші зараховані не будуть), проте всі направлені SMS-повідомлення будуть підлягати сплаті.
 • Вартість надсилання SMS-повідомлення за номером 7766 становить для:
 • ПрАТ «Київстар» (ТМ КИЇВСТАР): 0,94 грн. (нуль грн. 94 коп.), в тому числі ПДВ 20% – 0,16 грн. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ;
 • ПрАТ «МТС Україна» (ТМ МТС, JEANS, Vodafone): 0,94 грн. (нуль грн. 94 коп.), в тому числі ПДВ 20% – 0,16 грн. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ;
 • ТОВ «лайфселл» (ТМ life): 0,94 грн. (нуль грн. 94 коп.), в тому числі ПДВ 20% – 0,16 грн. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ;
 • ТОВ «ТриМоб» (ТМ 3Mob): 0,25 грн. (нуль грн. 25 коп.), в тому числі ПДВ 20% – 0,04 грн. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ.
  • Для того, щоб взяти участь у Голосуванні за допомогою Додатка, Користувачі Додатка у розділі «Голосування» віддають голоси за учасників шляхом натискань на зображення обраного/обраних ними учасника/учасників. Користувач має змогу віддати свій голос за одного чи за декілька учасників Відбору, що приймають участь у першому Півфіналі, другому Півфіналі, третьому Півфіналі або Фіналі Відбору. При цьому, Користувач може віддати за кожного учасника не більше 1 (одного) голосу.
  • Взяти участь у Голосуванні можуть Користувачі Додатка та Абоненти, які на час початку Голосування досягли 18-річного віку та є дієздатними. Телеканали «СТБ» та «UA:Перший» та Оператори попереджують, але не несуть та не можуть нести відповідальність за порушення Абонентами та/або Користувачами вікових обмежень та обмежень дієздатності.
  • Довідки щодо умов та порядку Голосування глядачів надаються за телефоном служби підтримки +38 (044) 581-67-35. Період роботи лінії: з 10:00 по 19:00 у будні дні під час всього періоду Голосування глядачів (з 04 лютого 2017 року по 25 лютого 2017 року). Вартість дзвінків на телефон служби підтримки сплачується Абонентом згідно тарифів операторів зв’язку.
  • Голосування глядачів забезпечує ПрАТ «ММЦ-СТБ» адреса: 03113, Україна, м. Київ, вул. І.Шевцова, 1, адміністративний корпус, 2 поверх, 207 каб.
 1. Порядок участі у Голосуванні глядачів:
  • Про початок та закінчення Голосування глядачів повідомляють ведучі Відбору, а також під час прямої трансляції в ефірі з’являються відповідні текстові повідомлення, усім глядачам повідомляється, який саме код присвоєно відповідному учаснику Відбору.
  • Голосування проводиться тільки за тих учасників, які оголошуються ведучими Відбору, та приймають участь у першому Півфіналі, другому Півфіналі, третьому Півфіналі або Фіналі Відбору, щодо якого відбувається Голосування.

Механізм SMS-голосування за коротким номером 7766:

 • Після того, як Абонент надіслав SMS-повідомлення з певним кодом, а саме: від «1» до «8» у Півфіналі та від «1» до «6» у Фіналі, на короткий номер 7766 у часовому проміжку, визначеному для Голосування глядачів за оголошеннями ведучих Відбору (з моменту оголошення ведучими у прямому ефірі Телеканалів СТБ та «UA:Перший» про початок Голосування глядачів до моменту оголошення ведучими Відбору про закінчення Голосування глядачів), такому Абоненту надходить у відповідь SMS-повідомлення, що підтверджує участь у Голосуванні глядачів і зарахування голосу (у випадку виконання Абонентом умов п. 5.6. Правил).
 • У випадку, якщо Абонент надсилає SMS-повідомлення поза офіційним часом проведення Голосування глядачів (до оголошення ведучих Відбору про початок Голосування глядачів або після оголошення ведучими Відбору про завершення Голосування глядачів ) такому Абоненту надходить у відповідь SMS-повідомлення, що попереджає про відсутність Голосування глядачів у даний час.
 • Якщо під час Голосування глядачів Абонент надсилає з одного номеру телефону більш ніж 1 (одне) SMS-повідомлення за 1 (одного) учасника (п. 5.6. Правил), такому Абонентові надходить у відповідь SMS-повідомлення про те, що голос Абонента вже зарахований.

Механізм Голосування за допомогою Додатка:

 • В період Голосування глядачів за оголошеннями ведучих Відбору (з моменту оголошення ведучими у прямому ефірі Телеканалів «СТБ» та «UA:Перший» про початок Голосування глядачів до моменту оголошення ведучими Відбору про закінчення Голосування глядачів) Користувач Додатка має змогу віддати свій голос тому чи іншому учаснику Відбору. Користувач здійснює 1 натискання у стрічці із зображеннями усіх учасників, які беруть участь у даному етапі Відбору, на зображення відповідного учасника, якому бажає віддати свій голос. Після виконання натискання відповідне зображення учасника із загальної стрічки учасників, які беруть участь в даному етапі Відбору, з’являється в єдиному віконці у стрічці обраного Користувачем учасника. Після чого активним стає поле «Голосую», на яке необхідно натиснути Користувачу для віддання свого голосу за обраного учасника. Далі Користувачу необхідно відповідним чином відреагувати на повідомлення, яке з’являється на екрані пристрою Користувача: «Увага! Ти віддаєш свій голос за обраного артиста. Все так?», натиснувши відповідно «Ні», якщо Користувач бажає повернутися до процедури вибору учасника для віддання свого голосу, або «Все так» для остаточного підтвердження свого вибору.
 • У разі успішного Голосування за допомогою Додатку, після натискання на «Все так» на екрані пристрою Користувача з’являється зображення обраного учасника із зеленою галочкою.

У разі, якщо з будь-яких причин голос не був зарахований (наприклад, якщо раніше вже було зараховано SMS-повідомлення за цього учасника з цього номеру телефону), то з’являється зображення учасника із червоним хрестиком.

 • Після цього можливість Голосування Користувача за допомогою Додатку блокується до початку наступного етапу Відбору.
 • У випадку, якщо глядач надсилає SMS-повідомлення, а потім з цього же номеру телефону голосує за допомогою Додатка, або навпаки, то зараховується лише 1 (один) голос за такого учасника (всі інші зараховані не будуть), який був зарахований першим, проте всі направлені SMS-повідомлення будуть підлягати сплаті.
 1. Додаткова інформація:
  • Участь у Голосуванні глядачів шляхом надсилання SMS-повідомлення з кодом учасника Відбору від «1» до «8» під час Голосування глядачів у першому, другому та третьому Півфіналах, та від «1» до «6» у Фіналі на короткий номер 7766 означає, що Абонент ознайомлений і повністю згодний з умовами цих Правил та згоден отримувати SMS-повідомлення з інформацією будь-якого змісту у тому числі і з рекламною метою, що не суперечить законодавству України, від ПрАТ «ММЦ-СТБ».
  • Інформація про умови та порядок Голосування глядачів у Відборі розміщується на веб-сайті stb.ua та на веб-сайті www.1tv.com.ua.
  • ПрАТ «ММЦ-СТБ» має право вносити в односторонньому порядку зміни до будь-якого з положень цих Правил, про що глядачі Відбору повідомляються або в ефірі Телеканалів «СТБ» та «UA:Перший» та/або на веб-сайті Телеканалу СТБ stb.ua, веб-сайті Телеканалу «UA:Перший» www.1tv.com.ua.

ПРАВИЛА УЧАСТІ

проведення в Україні національного відбору учасника Пісенного конкурсу

«ЄВРОБАЧЕННЯ – 2017» ( (далі – Правила)

1. Загальні положення

1.1.    Пісенний конкурс «Євробачення» — щорічний пісенний конкурс, що проводиться країнами-членами Європейської Мовної Спілки (далі – ЄМС), виробляється під егідою ЄМС як частина міжнародного обміну телевізійними програмами.

1.2.    Пісенний конкурс «Євробачення – 2017» (далі — Конкурс) відбудеться у травні 2017 року в Україні.

1.3. Національна телекомпанія України (далі – НТКУ), як член ЄМС, контролює проведення  Національного відбору учасника Конкурсу від України  та  зобов’язана забезпечити повну прозорість та дотримання правил Конкурсу.

1.4.    ПрАТ «ММЦ-СТБ»  проводить національний відбір учасника Конкурсу від України (далі — Відбір) у партнерстві з  НТКУ,  з метою визначити учасника та пісню, що представлятимуть Україну на Конкурсі.

2. Порядок проведення Відбору

2.1. 1-й етап – Попередній відбір

Період проведення:  подання заявок через сайт ПрАТ «ММЦ-СТБ» або «НТКУ» з  01.09.2016 р., проведення відбору у містах України з 06.11.2016 р. по 15.01.2017 р.

Участь у всеукраїнському попередньому відборі можна брати у два способи: направити заявку на участь за формою, наведеною на сайтах ПрАТ «ММЦ-СТБ» та НТКУ або прийти в місце проведення відбору в одному з шести міст України (м. Запоріжжя, м. Харків, м. Одесса, м. Львів, м. Дніпропетровськ, м. Київ).

Конкретні дати, час, адреси місць проведення 1-го етапу у містах України зазначаються на сайтах www.stb.ua та http://1tv.com.ua. Кількість та кандидатури учасників, які проходять до 2-го етапу Відбору (далі – Переможці 1-го етапу), визначаються: всі учасники 2 –го етапу Відбору, окрім одного, визначаються  ПрАТ «ММЦ-СТБ» за участі представника НТКУ, один учасник 2-го етапу Відбору визначається за результатами онлайн голосування  на сайтах НТКУ та ПрАТ «Міжнародний Медіа Центр-СТБ» , при цьому, загальна кількість  учасників  має бути не менше 20 (двадцяти) та не більше 40 (сорока). Участь таких осіб у подальших етапах Відбору та Конкурсі є обов’язковою.

Переможців 1-го етапу має бути визначено до 31 січня 2017 року, перелік переможців публікується на сайтах ПрАТ «ММЦ-СТБ» та НТКУ.

Рішення   щодо визначення Переможців 1-го етапу не підлягає роз’ясненню,  є остаточним, перегляду чи оскарженню не підлягає.

Онлайн відбір Переможців 1 етапу.

Період проведення: з 01.09.2016 р. по 10.01.2017 р.

Одного з переможців Відбору буде визначено за результами онлайн голосування.

Особи, що бажають скористатися цією можливістю, повинні обрати відповідно опцію на сайті при поданні анкети, що зробити анкету та матеріали, вказані на сайті як обов’язкові, доступними для перегляду всіх відвідувачів сайтів.

Відвідувачі сайту можуть голосувати за будь-якого учасника онлайн відбору шляхом проставлення «лайків» під анкетою відповідного учасника. Голосувати можуть тільки зареєстровані відвідувачі сайту, що здійснили реєстрацію на сайті www.stb.ua через сам сайт або через соціальні мережі ВКонтакті та Facebook. Голосування можуть здійснювати тільки відвідувачі сайту, які знаходяться на території України. Голосування з інших країн не можливе.

Один відвідувач сайту може проголосувати  один раз в день з однієї IP адреси за кожного з учасників.

Відвідувачам сайту забороняється вчиняти будь-які дії, спрямовані на спотворення результатів Попереднього Відбору, або інші дії, спрямовані на несанкціоновані (непередбачені Правилами Відбору) зміни результатів Попереднього Відбору, використовуючи будь-які технології спотворення результатів Попереднього Відбору (шляхом «накручування» «лайків») або впливу на результати Попереднього Відбору, зокрема, але не обмежуючись наступним:

 • забороняється очищувати Cookie браузери з метою здійснення голосування за відповідного учасника більше одного разу протягом всього періоду проведення Попереднього Відбору;
 • забороняється купувати голоси на «біржі голосів» та/або спеціалізованих веб-сайтах, на яких користувачі цих веб-сайтів за грошове або інше винагородження, або за обмін послугами/діями здійснюють необхідні дії з голосування у відповідних конкурсах (акціях, вікторинах). У якості «біржі голосів» можуть виступати, як веб-сайти, так і групи на веб-сайтах і соціальних мережах, зокрема, але не обмежуючись, наступними соціальними мережами: «Facebook», «ВКонтакте», «Одноклассники»;
 • забороняється застосовувати для отримання голосів у Попередньому Відборі технічні та програмні засоби несанкціонованого (непередбаченого Правилами) отримання голосів (зміна IP-адресів, очищення файлів Cookies, використання парсерів та утиліт для анонімізації доступу);

Якщо у ПрАТ «ММЦ-СТБ» виникають підстави стверджувати, що учасник Відбору та/або інші особи, що діють на користь учасника Відбору, використовують заборонені засоби і способи отримання голосів, результати голосування за такого учасника у Попередньому Відборі будуть анульовані і голосування за нього почнеться з нуля. У разі виявлення повторного факту використання заборонених засобів і способів отримання голосів за одного і того ж самого учасника, такий учасник виключається з претендентів на участь у Попередньому Відборі, результати участі такого учасника в Попередньому Відборі анулюються, при цьому на сайті з’являється інформація щодо некоректної поведінки учасника.

У разі пред’явлення учасником даних, що засвідчують відсутність дій такого учасника, спрямованих на спотворення результатів Попереднього Відбору («накручування голосів») та/або спрямованих на несанкціоновані (не передбачені Правилами) зміни результатів Попереднього Відбору, ПрАТ «ММЦ-СТБ» може винести такі рішення: (1) поновити всі набрані учасником голоси; (2) залишити попереднє рішення ПрАТ «ММЦ-СТБ» в силі без перегляду; (3) поновити лише частину набраних учасником голосів; (4) інше рішення, що буде оголошено ПрАТ «ММЦ-СТБ».

Рішення ПрАТ «ММЦ-СТБ» є кінцевим та не підлягає перегляду. ПрАТ «ММЦ-СТБ» має право не вступати в дискусії та перемовини з учасниками та відвідувачами сайту щодо того чи іншого рішення/питання.

Той учасник, що отримає найбільшу кількість голосів (лайків) від відвідувачів сайту станом на 24:00 15.01.2017 року, стає переможцем онлайн відбору, і вважається учасником Півфіналу з усіма правами та обов’язками, що покладаються на учасників Півфіналу. У випадку, якщо декілька учасників наберуть однакову кількість голосів (лайків), переможцем онлайн відбору стає той учасник, який першим набрав відповідну кількість голосів

Не зважаючи на те, що перший етап Відбору не буде в повному обсязі транслюватися в телевізійному ефірі, всі надані разом з анкетою на участь відео, аудіо та фотоматеріали, а також запис 1-го етапу у містах України, можуть бути використані ПрАТ «ММЦ-СТБ», НТКУ,  ЄМС без обмеження способами, територією та строками використання.

2.2. 2-й етап – Півфінал Відбору

Період проведення (орієнтовний): лютий 2017 року. Місце проведення: м. Київ

До участі у Півфіналі допускаються лише Переможці 1-го етапу Відбору, що підписали угоду з  ПрАТ «ММЦ-СТБ», якою регулюються обов’язки учасника перед ПрАТ «ММЦ-СТБ», НТКУ та ЄМС,  передача всіх невиключних майнових прав на пісню та фонограму без обмеження способами, строками та територією використання, з якими Переможець 1 – го етапу бере участь у Відборі.

Членами журі Відбору 2-го етапу ПрАТ «ММЦ-СТБ» обираються особи, які мають відношення до музичної індустрії.

Півфінал складається з чотирьох або трьох турів і фінального туру з оголошенням переможця. В кожному турі беруть участь від 7  до 12 учасників, таким чином, кожен з Переможців 1-го етапу може брати участь в одному турі Півфіналу. Послідовність участі Переможців 1-го етапі в тому чи іншому турі Півфіналів, так само як і послідовність виходу учасників Півфіналу на сцену визначається  ПрАТ «ММЦ-СТБ» самостійно.

Після завершення виступу кожного учасника 2-го етапу Відбору, члени журі  мають право прокоментувати виступ, висловити свої побажання та надати поради.

До наступного етапу Відбору проходять учасники Півфіналу, що визначаються журі та глядачами Відбору спільно.

Правила голосування за  учасників Півфіналу будуть оголошені додатково, під час прямих ефірів Відборів.

Рішення є остаточними, перегляду чи оскарженню не підлягають.

Оголошення Переможців Півфіналу здійснюється в день проведення того чи іншого Півфіналу. В результаті проведення Півфіналів обираються від 7 до 12 Переможців Півфіналу, по 2-3 Переможці кожного з турів Півфіналу.

Півфінал Відбору транслюється у прямому ефірі телеканалів «СТБ» та «UA:Перший».

2.4 3-й етап – Фінал Відбору

Період проведення (орієнтовний): лютий 2017 року. Місце проведення: м. Київ.

До участі у Фіналі допускаються лише Переможці Півфіналу.

ПрАТ «ММЦ-СТБ» сприяє підготовці виступу у Фіналі кожному Переможцю Півфіналу, Переможець Півфіналу зобов’язується дотримуватися вимог ПрАТ «ММЦ-СТБ» щодо постановки виступу або пісні.

Єдиним Переможцем Фіналу, який представлятиме Україну у Конкурсі (далі – Переможець), визнається учасник Фіналу, який визначається Журі та глядачами Відбору спільно за правилами, що будуть оголошені додатково у прямому ефірі Фіналу Відбору.

Оголошення Переможця здійснюється в прямому ефірі Фіналу.

Фінал Відбору транслюється у прямому ефірі телеканалів «СТБ» та «UA: Перший».

3. Учасники Відбору

3.1. До участі у Відборі допускаються виконавці-вокалісти, які на момент заповнення анкети або участі у 1-му етапі досягли 16-річного віку, володіють всіма (у повному складі) виключними майновими правами інтелектуальної власності на пісню (музичний твір з текстом), яку виконують у Відборі (далі – Пісня) та готові виконувати умови Правил в повному обсязі.

3.2. Учасником може бути колектив виконавців (вокаліст(и), музиканти), за умови, що одночасно на сцені перебуватиме не більше ніж 6 (шість) осіб. Кожен учасник такого колективу має відповідати вимогам, встановленим п. 3.1. Правил. Колектив виконавців може бути як спеціально створений для участі у Відборі так і бути таким, що існував до участі у Відборі.

3.3. Учасник зобов’язаний:

— під час участі у Відборі  дотримуватись умов цих Правил та Правил Пісенного конкурсу «Євробачення – 2017», що будуть розміщені на сайті http://www.eurovision.tv/, і вказівок ПрАТ «ММЦ-СТБ»;

— виконувати пісню вокально наживо під акомпанемент записаного музичного супроводу, який не містить вокалу та/чи будь-яких вокальних імітацій;

— не брати  участь у національних відборах на Конкурс, які проводяться іншими країнами-учасницями Конкурсу;

— не перебувати під час виступів у Відборі у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Кожен учасник, який бере участь у Відборі (на будь-якому етапі) надає ПрАТ «ММЦ-СТБ» з правом передачі НТКУ та/або ЕМС виключний дозвіл (згоду) на обробку його персональних даних, використання всіх матеріалів, направлених  ПрАТ «ММЦ-СТБ»; на фіксацію свого зображення та  виконання на фото-, кіно-, теле-  чи відеоплівку;  на подальше публічне сповіщення, публічний показ, демонстрацію, відтворення та розповсюдження у будь-який спосіб без обмежень за територією та строком зафіксованого у відеограмах, фонограмах та у формі фотографії зображення та виконання. Детальний перелік прав інтелектуальної власності та особистих немайнових, дозвіл на використання яких надається учасником наведено в угоді, яку учасник отримує для підписання.

Обов’язковою умовою участі у Другому етапі є укладення угоди між учасником (кожним членом колективу) та ПрАТ «ММЦ-СТБ» (за формою, що встановлюється ПрАТ «ММЦ-СТБ», не може змінюватися учасником). Умовами такої угоди буде передбачена передача невиключних майнових прав (дозволу) на пісню, яка подається на участь у Відборі, без обмежень за строками, способами (сферами) та територією використання з правом передачі таких прав ЄМС та/або Національній телекомпанії України,  окрім того, в такій угоді  встановлюються інші зобов’язання учасника.

Обов’язковою умовою участі у Відборі є надання учасниками ПрАТ «ММЦ-СТБ» з правом передачі таких прав ЄМС та НТКУ (дозволу) на публічне сповіщення своїх раніше не зафіксованих виконань, а також фіксацію виконань на будь-яких носіях для використання без обмежень за метою такого використання, з правом відтворення, будь-які інші способи використання фонограм/записів у будь-які способи, в у будь-яких сферах (ПрАТ «ММЦ-СТБ» будуть належати виключні майнові права на виготовлені фонограми, відеограми, записи, невиключні права на які будуть передані ЄМС та НТКУ).

3.4. Учасник гарантує що:

— він має можливість брати участь у всіх етапах Національного відбору та у Конкурсі в дати встановлені ПрАТ «ММЦ-СТБ», НТКУ та ЕМС;

— він не обмежений в можливості виїжджати за межі України.

3.5. Переможець Відбору зобов’язаний брати участь у Конкурсі під ім’ям, під яким брав участь у Відборі (назвою колективу, псевдонімом, прізвищем, іменем, по батькові), персональний склад солістів колективу–Переможця Відбору повинен залишитися незмінним.

3.6.  Витрати учасників Відбору, пов’язані з участю у Відборі, не підлягають відшкодуванню ПрАТ «ММЦ-СТБ», НТКУ або ЕМС. Єдиною та достатньою нагородою для учасників за участь у Відборі, передачу виключних майнових прав інтелектуальної власності та надання дозволів, є моральне заохочення у формі популяризації власного іміджу і творчості Учасника, можливе визнання учасником або переможцем Півфіналу чи учасником або Переможцем Фіналу, про що буде оголошено в ефірі телеканалів «СТБ» та «UA:Перший», а також можливість представляти Україну на Конкурсі.

4. Вимоги до пісні

4.1. Пісня, яка подається на участь у Відборі має відповідати наступним умовам:

—  виключні майнові права на пісню мають в у повному складі  належати учаснику з правом передавати їх  ПрАТ «ММЦ-СТБ», НТКУ та ЄМС в обсязі визначеному Правилами, угодою з учасником та Правилами Конкурсу «Євробачення-2017»;

— пісня є оригінальною (створена без використання жодних інших творів), створена без порушення прав третіх осіб), не була публічно оприлюднена повністю або частково (в тому числі текст окремо від музики чи навпаки) та не була використана жодним чином в комерційних цілях до 1 вересня 2016 року;

—  хронометраж становить не більше 3 (трьох) хвилин;

— текст  пісні не може містити заклики, промови, гасла тощо політичного або військового характеру, направлені на розв’язування національної/етнічної/расової ворожнечі, розпалювання міжетнічних/міжнаціональних конфліктів та/або прямо чи опосередковано дискримінують осіб за ознаками раси, кольору шкіри, віросповідання, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності тощо;

— в тексті пісні не може використовуватись нецензурна (ненормативна) лексика;

— пісня може бути виконана будь-якою мовою (при цьому ПрАТ «ММЦ-СТБ» може затребувати, а учасник зобов’язаний надати переклад такої пісні українською або російською мовою);

4.2. ПрАТ «ММЦ-СТБ» може ініціювати зміни до постановки номеру або до  пісні для участі у Конкурсі, з обов’язковим дотриманням порядку та правил передбачених для такої зміни у Правилах Конкурсу «Євробачення – 2017».

4.3. ПрАТ «ММЦ-СТБ» має право без попередження не допустити пісню Учасника або Учасника до участі у Відборі на будь-якому етапі, якщо Учасник порушує Правила, вимоги Правил Конкурсу «Євробачення – 2017», не виконує будь-яких вказівок ПрАТ «ММЦ-СТБ» , пов’язаних із участю у Відборі.

5. Заключні положення

5.1.       ПрАТ «ММЦ-СТБ» має право відмовитися від проведення Відбору, якщо проведення стало неможливим за обставин, які не залежать від ПрАТ «ММЦ-СТБ» .

5.2. Відвідування місць проведення 2-го та 3-го етапів Відбору для глядачів може бути платним.

5.3. Ці Правила, зміни та/або доповнення та/або роз’яснення до них публікуються для загального відома шляхом розміщення на сайтах www.stb.ua та/або http://1tv.com.ua.

5.4. Всі положення, що визначено як такі,  що стосуються учасника, стосуються кожного з членів колективу учасників, якщо участь у конкурсі бере колектив.

5.5. Всі особи, що відправили через сайти  ПрАТ «ММЦ-СТБ» та НТКУ  анкети або заявки на участь у Відборі є учасниками Відбору, учасники кожного наступного етапу визначаються в порядку, визначеному цими Правилами.

Роз’яснення до Правил проведення національного відбору конкурсу «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2017»

У зв’язку з численними зверненнями стосовно участі у національному відборі учасників Пісенного конкурсу «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2017» ПрАТ «Міжнародний Медіа Центр-СТБ» бажає надати додаткові роз’яснення до Правил проведення в Україні національного відбору учасника Пісенного конкурсу «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2017».

Кандидатури учасників, які будуть приймати участь у прямих ефірах національного відбору Пісенного конкурсу «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2017» (інакше – Півфінал) визначаються наступним чином:

один учасник визначається за результатами онлайн голосування на сайтах НТКУ та ПрАТ «Міжнародний Медіа Центр-СТБ», яке проводиться з 01.09.2016 р. по 10.01.2017 р. По закінченню онлайн голосування і до 24:00 15.01.2017 р. проводиться перевірка на предмет відсутності порушень і відповідності проведеного онлайн голосування Правилам та визначається переможець онлайн відбору.

всі інші учасники Півфіналу, окрім одного, визначаються ПрАТ «ММЦ-СТБ» за участі представника НТКУ на підставі поданих заявок за встановленою формою на сайтах ПрАТ «ММЦ-СТБ» та НТКУ або в місцях проведення відбору в одному з шести міст України (м. Запоріжжя, м. Харків, м. Одесса, м. Львів, м. Дніпропетровськ, м. Київ). Подання заявок через сайт ПрАТ «ММЦ-СТБ» або «НТКУ» здійснюється з  01.09.2016р., а проведення відбору – з 06.11.2016 р. по 15.01.2017 р. Імена півфіналістів мають бути оголошені у період з 16.01.2017 по 31.01.2017 року, перелік публікується на сайтах ПрАТ «ММЦ-СТБ» та НТКУ.

Отже, згідно Правил, онлайн-голосування за учасників закінчилось 10.01.2017, а прийом заявок на розгляд творчою групою та музичним продюсером Костянтином Меладзе за формою, встановленою на сайтах ПрАТ «ММЦ-СТБ» та НТКУ, триватиме до 15.01.2017 р.

 

banner article

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: