PCEtLSA8c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMjQ5Ig0KZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJTVEJfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ic3RiLnVhIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMTEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4gLS0+

Правила голосования

ПРАВИЛА 

Загального голосування у Національному відборі претендента від України для участі у Міжнародному Пісенному конкурсі «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2019»

(надалі – «Правила»)

Загальне голосування у Національному відборі претендента від України (надалі – «Відбір») на участь у Міжнародному пісенному конкурсі «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2019», що відбудеться у травні 2019 року у м. ТельАвів (Ізраїль), складається з Голосування суддів та Голосування глядачів (надалі – Загальне голосування) та проводиться у етапи 09 лютого 2019 року, 16 лютого та 23 лютого 2019 року, у випадку технічної необхідності тривалість Загального голосування може бути продовжена  на наступний день після опівночі.

1. Голосування глядачів та Голосування суддів відбувається паралельно. Час початку та закінчення кожного окремого періоду Голосування глядачів за учасників Відбору будуть повідомлятися в прямому ефірі Телеканалів «СТБ» та «UA:Перший» ведучим Відбору. Умови Голосування глядачів визначаються цими Правилами та будуть повідомлятися ведучим Відбору.

2. Визначення складу фіналістів та переможця Відбору:

2.1. Серед всіх учасників, що приймають участь у Відборі, обирається один учасник, що буде визнаний переможцем Відбору на підставі проведеного Загального голосування, і, який буде представляти Україну під час проведення Міжнародного Пісенного конкурсу «ЄВРОБАЧЕННЯ – 2019».

2.2. Відбір проходитиме таким чином: два Півфінали (перший Півфінал 09 лютого 2019 року, другий Півфінал 16 лютого 2019 року) та Фінал (23 лютого 2019 року).

2.3. Голосування проводиться в декілька етапів, а саме:

2.3.1. Перше Голосування глядачів відбудеться 09 лютого 2019 року під час трансляції в прямому ефірі Телеканалів «СТБ» та «UA: Перший» першого ПівфіналуПочаток і закінчення Голосування глядачів оголошується ведучими Відбору.

Кількість учасників першого Півфіналу становить  8 (вісім) осіб. Кожному учаснику присвоюється номер від «1» до «8», що дорівнює коду, за яким глядачі першого Півфіналу здійснюють Голосування глядачів за улюбленого учасника першого Півфіналу. Кількість учасників Півфіналу може бути зменшено, про що має бути заявлено ведучим у прямому ефірі Півфіналу до початку голосування, у такому випадку, учасникам присвоюються коди у вигляді послідовних цифр відповідно до їх фактичної кількості починаючи з «1».

Результати Голосування глядачів додаються до результатів Голосування суддів після чого визначається  загальний результат, за підсумками якого визначаються 3 (три) учасники першого Півфіналу, що набрали найбільшу кількість балів, і які проходять до Фіналу та продовжують участь у Відборі. Інші учасники  припиняють участь у Відборі.

Оголошення результатів Голосування глядачів, результатів Голосування суддів та результату Загального голосування у першому Півфіналі здійснюється ведучими Відбору в прямому ефірі в день проведення першого Півфіналу.

2.3.2. Друге Голосування глядачів відбудеться 16 лютого 2019 року під час трансляції у прямому ефірі Телеканалів «СТБ» та «UA:Перший» другого Півфіналу. Початок і закінчення Голосування глядачів повідомляється ведучим Відбору.

Кількість учасників другого Півфіналу становить 8 (вісім) осіб. Кожному учаснику присвоюється номер від «1» до «8», що дорівнює коду, за яким глядачі другого Півфіналу здійснюють Голосування глядачів за улюбленого учасника другого Півфіналу. Кількість учасників Півфіналу може бути зменшено, про що має бути заявлено ведучим у прямому ефірі Півфіналу до початку голосування, у такому випадку учасникам присвоюються коди у вигляді послідовних цифр відповідно до їх фактичної кількості починаючи з «1».

Результати Голосування глядачів додаються до результатів Голосування суддів після чого визначається загальний результат, за підсумками якого визначаються 3 (три) учасники другого Півфіналу, що набрали найбільшу кількість балів, і які проходять до Фіналу та продовжують участь у Відборі. Інші учасники  припиняють участь у Відборі.

Оголошення результатів Голосування глядачів, результатів Голосування суддів та результату Загального голосування у другому Півфіналі здійснюється ведучим Відбору у прямому ефірі в день проведення другого Півфіналу.

2.3.3. Голосування глядачів у Фіналі відбудеться 23 лютого 2019 року під час трансляції у прямому ефірі Телеканалів «СТБ» та «UA:Перший» Фіналу. Початок і закінчення Голосування глядачів повідомляється ведучим Відбору.

Кількість учасників Фіналу становить 6 (шість) осіб. Кожному учаснику присвоюється номер від «1» до «6», що дорівнює коду, за яким глядачі Фіналу здійснюють Голосування глядачів за улюбленого учасника Фіналу.

Результати Голосування глядачів додаються до результатів Голосування суддів після чого визначається  загальний результат, за підсумками якого визначається Переможець Відбору.

Оголошення результатів Голосування глядачів, Голосування суддів та результату Загального голосування  у Фіналі здійснюється у прямому ефірі в день проведення Фіналу.

3. Умови підрахунку голосів у Загальному голосуванні:

3.1. На результат Загального голосування впливають результати Голосування глядачів та результати Голосування суддів.

3.2. За результатами Голосування суддів формується рейтингова таблиця учасників, де кожному учаснику присвоєно бал від 1 до 8 (у випадку, якщо кількість учасників Півфіналу буде зменшено, максимальна кількість балів має дорівнювати фактичній кількості учасників того чи іншого Півфіналу) у Півфіналах та від 1 до 6 у Фіналі. При цьому, найвищим вважається 8 балів у Півфіналах та 6 балів у Фіналі, а найменшим 1 бал відповідно. Кожний суддя має дати унікальну кількість балів під час кожного Голосування, повторення балів у двох або більше учасників під час одного Голосування заборонено.

3.3. За результатами Голосування глядачів формується рейтингова таблиця учасників у відсотковому відношенні голосів, що в сукупності складає 100%, з подальшою конвертацією відсотків у бали від 1 до 8  (у випадку, якщо кількість учасників Півфіналу буде зменшено, максимальна кількість балів має дорівнювати фактичній кількості учасників того чи іншого Півфіналу) у Півфіналах та від 1 до 6 у Фіналі. При цьому, найвищим вважається 8 балів (у випадку, якщо кількість учасників Півфіналу буде зменшено, показник найвищої кількісті балів має дорівнювати фактичній кількості учасників того чи іншого Півфіналу) у Півфіналах та 6 балів у Фіналі, а найменшим 1 бал відповідно. Таким чином, найбільший відсоток голосів конвертується у найвищий бал, а найменший відсоток – у найменший бал і т.д.

3.4. Результат Загального голосування отримується шляхом додавання балів за рейтинговими таблицями результатів Голосування суддів та результатів Голосування глядачів. При цьому, найкращим результатом вважається найвищий бал, а найгіршим – найнижчий бал відповідно.

3.5. В разі отримання однакової кількості балів двома або більше учасниками за результатами додавання балів за рейтинговими таблицями результатів Голосування суддів та результатів Голосування глядачів, як це вказано в п. 3.4. Правил, вважається, що найкращий результат отримує той учасник, що отримав вищу кількість балів за результатами Голосування глядачів.

3.6. До оголошення результатів Загального голосування, судді не мають доступу до інформації про хід і результати Голосування глядачів.

3.7. Першими в прямому ефірі оголошуються результати  Голосування суддів.

3.8. Потім оголошуються результати Голосування глядачів та результати Загального голосування. Результати Голосування  суддів, Голосування глядачів, а також результати Загального голосування є остаточними, перегляду чи оскарженню не підлягають.

4. Умови проведення Голосування  суддів:

4.1. Під час оголошеного часу для Голосування, судді проводять закрите обговорення і виставлення балів кожному учаснику Відбору під час першого Півфіналу, під час другого Півфіналу,  та Фіналу.

4.2. В залежності від особистих вподобань кожен суддя виставляє кожному з учасників першого Півфіналу та другого Півфіналу   бали від 1 до 8, при цьому найвищим вважається 8 балів, а найменшим 1 бал (у випадку, якщо кількість учасників Півфіналу буде зменшено, показник найвищої кількості балів має дорівнювати фактичній кількості учасників того чи іншого Півфіналу); а кожному з учасників Фіналу бали від 1 до 6, при цьому найвищим вважається 6 балів, а найменшим 1 бал. Бали суддів підсумовуються по кожному з учасників і ця загальна сума конвертується у рейтингові бали від 1 до 8 (у випадку, якщо кількість учасників Півфіналу буде зменшено максимальна кількість балів має дорівнювати фактичній кількості учасників того чи іншого Півфіналу) у Півфіналах та від 1 до 6 у Фіналі. При цьому, найвищим вважається 8 балів ( у випадку, якщо кількість учасників Півфіналу буде зменшено, показний найвищої кількості балів має дорівнювати фактичній кількості учасників того чи іншого Півфіналу) у Півфіналах та 6 балів у Фіналі, а найменшим 1 бал відповідно. Таким чином, найбільша кількість балів конвертується у найвищий рейтинговий бал, а найменша кількість балів – у найменший рейтинговий бал і т.д. Інформація про бали, що виставлені кожним суддею кожному учаснику не публікуються, проте суддя має право  за власним бажанням оголосити виставлені ним бали після оголошення результатів по даному учаснику або опублікувати таку інформацію з власної ініціативи після оголошення результатів Загального голосування.

4.3. В разі отримання однакової кількості рейтингових балів двома або більше учасниками, як це вказано в п. 4.2. Правил, судді проводять голосування і простою більшістю голосів визначають кращого учасника, який отримує вищий рейтинговий бал. Наступні рейтингові бали за спаданням змінюються відповідно.

5. Умови  участі у Голосуванні глядачів:

5.1. Участь у Голосуванні може здійснюватися шляхом:

5.1.1. Направлення текстового повідомлення (надалі – SMS-повідомлення) абонентами операторів стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар», ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone), ТОВ «лайфселл» (lifecell), ТОВ «ТриМоб» (3Mob) (далі відповідно – «Абоненти» та «Оператори»).

5.1.2. За допомогою мобільного додатка «Teleportal»* зареєстрованими користувачами цього додатка, які успішно пройшли верифікацію за номером мобільного телефону (далі відповідно – «Користувачі» та «Додаток»).

Результати голосування шляхом направлення SMS-повідомлення та за допомогою Додатка підсумовуються, що являє собою результат Голосування глядачів.

5.2. Кожен глядач з одного номера телефону може проголосувати за кожного обраного/обраних ним учасника/гурту учасників тільки один раз або шляхом відправлення SMS-повідомлення або за допомогою Додатка. Для того щоб взяти участь у Голосуванні глядачів шляхом відправлення SMS-повідомлень під час проведення першого та другого Півфіналів, Абоненти Операторів, що вказані в п. 5.1.1. даних Правил, повинні відправити SMS-повідомлення на короткий номер 7766 (з кодом у тексті повідомлення від «1» до «8»), або, якщо кількість учасників буде зменшена, від «1» до цифри, що дорівнює фактичній кількості учасників Для того щоб взяти участь у Голосуванні глядачів шляхом відправлення SMS-повідомлень під час проведення Фіналу, Абоненти Операторів, що вказані в п. 5.1.1. даних Правил, повинні відправити SMS-повідомлення на короткий номер 7766 (з кодом у тексті повідомлення від «1» до «6»).

5.3. Голосування глядачів за допомогою короткого номеру 7766 надає Абонентам можливість віддати свій голос за улюбленого учасника чи гурт учасників, що приймає участь у першому Півфіналі, другому Півфіналі або Фіналі Відбору.

5.4. SMS-повідомлення Абонентів з відданими голосами зараховуються виключно, якщо вони надіслані в оголошені ведучим Відбору періоди для Голосування глядачів, які вказані в цих Правилах.

5.5. Під час кожного окремого періоду Голосування глядачів, що вказані в п.п. 2.3.1.,2.3.2. та 2.3.3 Правил, Абонент з одного номеру телефону може проголосувати за одного чи за декількох учасників Відбору, що приймають участь у першому Півфіналі, другому Півфіналі або Фіналі Відбору. При цьому, Абонент може віддати за кожного учасника не більше 1 (одного) голосу, тобто в разі відправлення за 1 (одного) учасника більше ніж 1 (одного) SMS-повідомлення, зараховано буде лише 1 (один) голос за такого учасника (всі інші зараховані не будуть), проте всі направлені SMS-повідомлення будуть підлягати сплаті.

5.6. Вартість надсилання SMS-повідомлення за номером 7766 становить для:

  • ПрАТ «Київстар» (ТМ КИЇВСТАР): 0,94 грн. (нуль грн. 94 коп.), в тому числі ПДВ 20% – 0,16 грн. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ;
  • ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ  Vodafone): 0,94 грн. (нуль  грн. 94 коп.), в тому числі ПДВ 20% – 0,16 грн. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ;
  • ТОВ «лайфселл»: 0,94 грн. (нуль грн. 94 коп.), в тому числі ПДВ 20% – 0,16 грн. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ;
  • ТОВ «ТриМоб» (ТМ 3Mob): 0,25 грн. (нуль грн. 25 коп.), в тому числі ПДВ 20% – 0,04 грн. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ.

5.7. Для того, щоб взяти участь у Голосуванні за допомогою Додатка, Користувачі Додатка у розділі «Голосування» віддають голоси за учасників шляхом натискань на зображення обраного/обраних ними учасника/учасників. Користувач має змогу віддати свій голос за одного чи за декількох учасників Відбору, що приймають участь у першому Півфіналі, другому Півфіналі або Фіналі Відбору. При цьому, Користувач може віддати за кожного учасника не більше 1 (одного) голосу.

5.8. Взяти участь у Голосуванні можуть Користувачі Додатка та Абоненти, які на час початку Голосування досягли 18-річного віку та є дієздатними. Телеканали «СТБ» та «UA:Перший» та Оператори попереджують, але не несуть та не можуть нести відповідальність за порушення Абонентами та/або Користувачами вікових обмежень та обмежень дієздатності.

5.9. Довідки щодо умов та порядку Голосування глядачів надаються за телефоном служби підтримки +38 (044) 581-67-35. Період роботи лінії: з 10:00 по 19:00 у будні дні під час всього періоду Голосування глядачів (з 09 лютого 2019 року по 23 лютого 2019 року). Вартість дзвінків на телефон служби підтримки сплачується Абонентом згідно тарифів операторів зв’язку.

5.10. Голосування глядачів забезпечує ТОВ «Телеканал СТБ» адреса: 03113, Україна, м. Київ, вул. І. Шевцова, 1, адміністративний корпус, 2 поверх, 211 каб.

6. Порядок участі у Голосуванні глядачів:

6.1. Про початок та закінчення Голосування глядачів повідомляє ведучий Відбору, а також під час прямої трансляції в ефірі з’являються відповідні текстові повідомлення, усім глядачам повідомляється, який саме код присвоєно відповідному учаснику Відбору.

6.2. Голосування проводиться тільки за тих учасників, які оголошуються ведучим Відбору, та приймають участь у першому Півфіналі, другому Півфіналі або Фіналі Відбору, щодо якого відбувається Голосування.

Механізм SMS-голосування за коротким номером 7766:

6.3. Після того, як Абонент надіслав SMS-повідомлення з певним кодом,, а саме: від «1» до «8» або, якщо кількість учасників буде зменшена, від «1» до цифри, що дорівнює фактичній кількості учасників у Півфіналі та від «1» до «6» у Фіналі, на короткий номер 7766 у часовому проміжку, визначеному для Голосування глядачів за оголошеннями ведучого Відбору (з моменту оголошення ведучим у прямому ефірі Телеканалів СТБ та «UA:Перший» про початок Голосування глядачів до моменту оголошення ведучим Відбору про закінчення Голосування глядачів), такому Абоненту надходить у відповідь SMS-повідомлення, що підтверджує участь у Голосуванні  глядачів і зарахування голосу (у випадку виконання Абонентом умов п. 5.5. Правил).

6.4. У випадку, якщо Абонент надсилає SMS-повідомлення поза офіційним часом проведення Голосування глядачів (до оголошення ведучим Відбору про початок Голосування глядачів або після оголошення ведучим Відбору про завершення Голосування глядачів) або якщо обробка SMS-повідомлення, надісланого Абонентом під час Голосування глядачів, здійснюється Оператором після завершення Голосування глядачів, такому Абоненту надходить у відповідь SMS-повідомлення, що попереджає про відсутність Голосування глядачів у даний час.

6.5. Якщо під час Голосування глядачів Абонент надсилає з одного номеру телефону більш ніж 1 (одне) SMS-повідомлення за 1 (одного) учасника (п. 5.5. Правил), такому Абонентові надходить у відповідь SMS-повідомлення про те, що голос Абонента вже зарахований, при цьому плата за направлення такого повідомлення у розмірах, що вищезазначені, знімається.

Механізм Голосування за допомогою Додатка:

6.6. В період Голосування глядачів за оголошеннями ведучого Відбору (з моменту оголошення ведучим у прямому ефірі Телеканалів «СТБ» та «UA:Перший» про початок Голосування глядачів до моменту оголошення ведучим Відбору про закінчення Голосування глядачів) Користувач Додатка має змогу віддати свій голос тому чи іншому учаснику Відбору. Користувач здійснює 1 натискання у стрічці із зображеннями усіх учасників, які беруть участь у даному етапі Відбору, на зображення відповідного учасника, якому бажає віддати свій голос. Після виконання натискання відповідне зображення учасника із загальної стрічки учасників, які беруть участь в даному етапі Відбору, з’являється в єдиному віконці у стрічці обраного Користувачем учасника. Після чого активним стає поле «Голосую», на яке необхідно натиснути Користувачу для віддання свого голосу за обраного учасника. Далі Користувачу необхідно відповідним чином відреагувати на повідомлення, яке  з’являється на екрані пристрою Користувача: «Увага! Ти віддаєш свій голос за обраного артиста. Все так?», натиснувши відповідно «Ні», якщо Користувач бажає повернутися до процедури вибору учасника для віддання свого голосу, або «Все так» для остаточного підтвердження свого вибору.

6.7. У разі успішного Голосування за допомогою Додатку, після натискання на «Все так»  на екрані пристрою Користувача з’являється зображення обраного учасника із зеленою галочкою.

У разі, якщо з будь-яких причин голос не був зарахований (наприклад, якщо раніше вже було зараховано SMS-повідомлення за цього учасника з цього номеру телефону), то з’являється зображення учасника із червоним хрестиком.

6.8. Після цього можливість Голосування Користувача за допомогою Додатку блокується до початку наступного етапу Відбору.

6.9. У випадку, якщо глядач надсилає SMS-повідомлення, а потім з цього ж номеру телефону голосує за допомогою Додатка, або навпаки, то зараховується лише 1 (один) голос за такого учасника (всі інші зараховані не будуть), який був зарахований першим, проте всі направлені SMS-повідомлення будуть підлягати сплаті.

7. Додаткова інформація:

7.1. Участь у Голосуванні глядачів шляхом надсилання SMS-повідомлення з кодом учасника Відбору від «1» до «8» або, якщо кількість учасників буде зменшена, від «1» до цифри, що дорівнює фактичній кількості учасників під час Голосування глядачів у першому та другому Півфіналах, та від «1» до «6» у Фіналі на короткий номер 7766 означає, що Абонент ознайомлений і повністю згодний з умовами цих Правил та згоден отримувати SMS-повідомлення з інформацією будь-якого змісту у тому числі і з рекламною метою, що не суперечить законодавству України, від ТОВ «Телеканал СТБ».

7.2. Інформація про умови та порядок Голосування глядачів у Відборі розміщується на веб-сайті www.stb.ua та на веб-сайті www.1tv.com.ua.

7.3. ТОВ «Телеканал СТБ» має право вносити в односторонньому порядку зміни до будь-якого з положень цих Правил, про що глядачі Відбору повідомляються або в ефірі Телеканалів «СТБ» та «UA:Перший» та/або на веб-сайті Телеканалу СТБ www.stb.ua, веб-сайті Телеканалу «UA:Перший» www.1tv.com.ua.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: