Євробачення 2017 / Євробачення 2017. Італія. Досьє учасника Франческо Габбані

Євробачення 2017. Італія. Досьє учасника Франческо Габбані

13.05.2017

Фаворит букмекерів італієць Франческо Габбані представить у фіналі конкурсу пісню «Occidentali’s Karma», з якою він виступить під номером 9.

Дивитися онлайн фінал Євробачення 2017
GABBANIUFFICIALEAMEN

Франческо Габанні народився в італійському місті Каррара. Дата народження співака – 9 вересня 1982 року. Батьки Франческо були власниками музичного магазину, тому з самого раннього дитинства співак був причетний до музики. У вісімнадцятирічному віці Франческо Габанні підписав свій перший контракт з музичною компанією, і завдяки цьому його пісні отримали ротацію на найпопулярніших музичних каналах Італії.

Пісня, яку співак представить нам на Євробаченні 2017 підкорила італійську публіку і виграла фестиваль Сан-Ремо 2017. Але для конкурсу Євробачення пісня «Occidentali’s Karma» була трохи перероблена, а також, згідно з правилами конкурсу, вкорочена до 3-х хвилин.

Пісня «Occidentali’s Karma», як і в Сан-Ремо, буде представлена ​​на італійській мові. Франческо один з шости учасників, хто співатиме пісню рідною мовою. Трек вже встиг стати справжнім хітом. Букмекери прогнозуюсть перемогу на Євробаченні 2017 Італії і Франческо Габанні!

Читайте також: Євробачення 2017 – Франція. Досьє учасниці Alma (Альма)