Євробачення 2017 / Євробачення 2017 – Азербайджан. Досьє учасниці Dihaj (Діана Хаджиєва)

Євробачення 2017 – Азербайджан. Досьє учасниці Dihaj (Діана Хаджиєва)

13.05.2017

Азербайджан на Євробаченні 2017 представить Dihaj (Діана Хаджиєва) у першому півфіналі 9 травня. Співачка виступає під номером 8 з піснею «Skeletons».

Дивитися онлайн фінал Євробачення 2017
1486363052_azerbajdzhanУ 2010 році Dihaj закінчила музичну академію в Баку та вступила до Інституту сучасного музичного мистецтва у Лондоні. У Великобританії Діана виступала з місцевою андеграундної групою Looper & Mancus. В цей час вона вперше задумалася про створення власного колективу. І вже в 2014 році в Баку Діана створила групу «Dihaj», яка почала займатися електронною музикою. Музичні критики назвали колектив «експериментальними вбивцями поп-музики» і відзначили гітарні рифи, гру на барабанах і атмосферний вокал.

«Для мене Євробачення – це шанс знайти свого слухача за межами Азербайжану, розширити аудиторію. Якщо ти дійсно хочеш розвиватися як артист, то не можеш ігнорувати конкурси такого масштабу. До того ж я розумію, що не зовсім відповідаю формату конкурсу. Тому зараз для мене дуже важливо залишатися чесною у всьому, що мені доведеться пережити в рамках конкурсу.

За матеріалами eurovision.ua