Євробачення 2017 / Євробачення 2017 – Фінляндія. Досьє учасника Norma John

Євробачення 2017 – Фінляндія. Досьє учасника Norma John

09.05.2017

Фінляндію на Євробаченні 2017 буде представляти інді-поп дует Norma John з піснею Blackbird. Дует Norma John складається з двох друзів – 32-річної співачки Ленни Тирронен та 34-річного клавішника Лассе Пиирайнен.

Дивитися онлайн Євробачення 2017 – перший півфінал від 09.05.2017maxresdefaultЛеена Тирронен стала відомою після участі в шоу X Factor 2010. Після цього артистка підписала контракт з лейблом Sony Music під псевдонімом Leena Ihmemaassa. Перший альбом виконавиця представила в 2010 році. З Лассе вона знайома ще з часів навчання в ліцеї. Пара весь час разом складала і виконувала пісні. На батьківщині багато хто вважає, що їх музика кінематографічна і демонструє сувору скандинавську красу.

Самі музиканти зізнаються, що конкурсна пісня «Blackbird» вельми візуальна і відеокліп це підкреслює.

«Blackbird – потужна, драматична і трохи сумна пісня про чергову втрату. Нам здалося, що вона може стати цікавою для глядачів конкурсу Євробачення. Blackbird підкреслює різницю між реальністю і тривогою, коли все нагадує про минуле. Коли ти хочеш просто забути про все людське існування. Це меланхолійна пісня, але і по-своєму вона підбадьорює», – розповіли музиканти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євробачення 2017 – Данія. Досьє учасниці Anja (Аня Ніссен)