Євробачення 2017 / Євробачення 2017 – Чехія. Досьє учасниці Мартіни Барта (Martina Bаrta)

Євробачення 2017 – Чехія. Досьє учасниці Мартіни Барта (Martina Bаrta)

09.05.2017

Мартіна Барта представила Чехію на Євробаченні-2017. Молода і талановита співачка – нове відкриття на джазовій сцені. Вона нескінченно подорожує між Прагою і Берліном.

Дивитися онлайн Євробачення 2017 – перший півфінал від 09.05.2017 Martina-Barta_0

Конкурсна пісня Мартіни – «My Turn» приносить величезний ентузіазм, позитивну енергію і винятковий стиль вираження для Євробачення. Співачка привернула увагу чеського телебачення своїм сильним і захоплюючим голосом, а також своєю енергією і музичної чутливістю.

Мартіна регулярно виступає з різними музичними проектами на джазових фестивалях та співпрацює з відомими музикантами, одночасно працюючи над своїм власним проектом – «Scotch and Soda». У 2017 році співачка була обрана чеської телекомпанією CT, щоб представляти країну на Євробаченні в Києві.

«По-перше мова йде про представництво моєї країни. Також я хотіла б скористатися цією можливістю, щоб показати людям, хто я, що я роблю як музикант, співачка і виконавець. Я сподіваюся, що це також допоможе мені зустрітися з багатьма цікавими людьми з музичного бізнесу і тими, хто цікавляться музикою так само, як і я », – поділилася артистка.