Євробачення 2018 / Ведучий Евробачення 2017 радить відвідувати репетиції конкурсу

Ведучий Евробачення 2017 радить відвідувати репетиції конкурсу

13.04.2017

Днями стало відомо, що квитки на фінал Євробачення вже розпродані. Наразі можна придбати квитки лише на прямі ефіри півфіналів, а також на їх репетиції. Проте, це не привід сумувати, адже організатори запевняють, репетиції шоу такі ж видовищні, як і прямі ефіри. До того ж, якщо квиток на півфінал коштує 1199 грн, то на його репетиції лише 219 грн.djlweyВедучий грін-руму Євробачення-2017 Тімур Мірошниченко теж зізнався, що якби він був звичайним глядачем, то віддав би перевагу репетиціям, а не ефірним телешоу.

Нагадаємо, окрім трьох шоу, які буде показано в прямому телеефірі – двох півфіналів та Гранд фіналу – на Євробаченні продаються квитки ще на шість шоу. Насправді, це – абсолютні копії «ефірних концертів», тільки ідуть вони перед ефірами. Тобто фактично обидва півфінали та фінал пройдуть до прямих ефірів двічі: перший раз – ввечері за день до ефіру (22:00), другий – в день ефіру (16:00), – повідомляє 1tv.com.ua.

«Євробачення – це, у першу чергу, телевізійне шоу. Тож з усіма спецефектами, вставками та іншим його краще дивитися саме по телебаченню. «І буде дуже круто, якщо сходити на «доефірний» концерт, подивитися, як все відбувається в залі, а потім порівняти ввечері вдома з друзями”, – говорить Тімур. Що ж стосується програми, номерів, якості – це ті самі шоу, що згодом будуть показані у ефірі. Для чого це робиться? Якщо під час ефіру трапляться якісь технічні збої – наприклад, перешкоди зв’язку, – запускається backup (резервна копія, записана на концертах напередодні) і телеглядачі не помітять різниці», – поділився секретом Тімур.

І ще одне цікаве питання: фінал чи півфінали? «Звісно, найкрутіше – відвідати обидва півфінали і фінал, – закінчує Тімур Мірошниченко. – Але якщо доводиться обирати, я б не нехтував півфіналами. Частенько траплялося так, що мої улюблені конкурсанти не проходили до фіналу. Таке буває. Адже це конкурс. Тож не лишайте себе можливості побачити все».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перед Євробаченням в Києві з’явиться «діалогова» поліція