Євробачення 2017 / Євробачення 2017 – Швейцарія. Досьє групи Timebelle

Євробачення 2017 – Швейцарія. Досьє групи Timebelle

05.04.2017

Група «Timebelle» представить Швейцарію на конкурсі Євробачення 2017 з баладою «Apollo». Колектив названий на честь однієї з головних визначних пам’яток швейцарського міста Берна. Разом музиканти представляють собою ідеальне тріо, яке в травні виступить на конкурсі у Києві.Switzerland_artist_photoМируна Манеску – вокалістка, а також досвідчений музикант і актриса з Румунії. На конкурсі Євробачення вона хоче продемонструвати свою пристрасть до мистецтва. Емануель Даніель Андриеску грає на фортепіано, а також викладає гру на саксофоні і кларнеті. Він виступає по всьому світу і останні десять років живе у Швейцарії. Третім учасником групи є барабанщик Самуїл Форстер. Він уродженець Швейцарії, має своє професійне бачення, підкріплене невичерпною енергією і талантом.

У 2017 році група стала переможницею швейцарського національного відбору на Євробачення 2017 року з піснею «Apollo», отримавши заповітний квиток до Києва.

«З самого дитинства всі ми пам’ятаємо конкурс «Євробачення» як головну музичну подію року. На нас, дітей, він справляв незабутнє враження, і також виробляє зараз. Це честь виступати на такій великій сцені. Можливість поспілкуватися з представниками різних культур – це теж дуже важливо і цікаво», – розповіли учасники групи.

Група «Timebelle» представить Швейцарію у другому півфіналі 11 травня, під номером 14.