Євробачення 2017 / Євробачення 2017 – Вірменія. Досьє учасниці Арцвик

Євробачення 2017 – Вірменія. Досьє учасниці Арцвик

20.03.2017

Останньою з 43 країн свою учасницю представила Вірменія. Співачка Арцвик виконає на Євробаченні-2017 конкурсну пісню «Fly With Me». Авторами композиції стали Ліліт і Левон Навасардян, які також є творцями «Not Alone» (Вірменія 2014) і «LoveWave» (Вірменія 2016).artsvik-fly-with-me-armenia-eurovision-2017Композиція включає в себе народні інструменти Вірменії та інших країн Європи. Таким чином, вона підкреслить яскраві музичні ритми, вітаючи «Свято Різноманіття» в Києві у травні.

«Моя пісня оповідає про дівчину, яка є метафоричним символом любові. Вона втілює всі кольори, історії і голоси, які роблять нас тими, ким ми є. Пісня «Fly with me» запрошує слухача відправитися з цією дівчиною в подорож, прославляющее різноманітність людської натури. Я вважаю, що в даний час для всіх нас особливо важливо цінувати свої традиції і спадщина. Цей світ витканий з наших фарб, історій, наших голосів. Ми повинні пам’ятати, що світло і любов героїні цієї пісні об’єднують усіх нас», – розповіла Арцвик про своєю піснею.nintchdbpict000308789872Співачка народилася в 1984 році у Вірменії і переїхала до Москви, коли їй було п’ять років. У 2012 році Арцвик стала членом проекту «Jazz Parking». У тому ж році вона була учасницею популярного російського проекту «Голос»

У 2016 році Арцвик вирішила повернутися до Вірменії. Представляти свою країну на найбільшій музичній події в Європі, було її великою мрією, тому вона вирішила брати участь в новому вірменському національному відборі «Depi Evratesil».

Арцвик буде представляти Вірменію на Євробаченні 2017 в Києві, її виступ відбудеться в першому півфіналі 9 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євробачення 2017 – Албанія. Досьє учасниці Lindita