Євробачення 2018 / AGHIAZMA знялася в кліпі рок-гурту Marakesh

AGHIAZMA знялася в кліпі рок-гурту Marakesh

16.03.2017

Найепатажніші учасники Національного відбору «Євробачення-2017» – гурт AGHIAZMA знялася в кліпі української альтернативної групи Marakesh «Рок-н-ролл мертв». Кліп обіцяє бути дуже яскравим і незвичайним. По суті це кліп-тусовка, де музиканти грають самих себе, що і робить відео максимально щирим.

Читайте також: Євробачення 2017 – де буде проходити в Києві (список локацій)

На зйомках були присутні учасники групи AGHIAZMA і Павло Варениця з Epolets:«Ми хотіли зібрати справжніх рок-н-рольщиків, людей які не бояться себе виражати і гнуть свою лінію» – коментує вокаліст Marakesh, Марк Гриценко.Marakesh_Aghiazma

Marakesh_2_

Marakesh_8_Спеціально для зйомок Марк спав всього 3 години на добу, щоб увійти в образ справжнього тусовщика і відірву. Людину, яка не мислить свого життя без музики і веселощів. Також в кліпі зібрали багато яскравих людей і блогерів Instagram. Таким чином Marakesh хочуть показати різних людей і різні абсурдні ситуації, які з ними відбуваються.

Нагадаємо, що останні 5 років фронтмен гурту Марк Гриценко жив і працював в Берліні, де і записав перший сингл з альбому в резиденції IAMX. Сингл був презентований 13 березня.