Євробачення 2017 / Болгарія відправить на Євробачення наймолодшого учасника (ВІДЕО)

Болгарія відправить на Євробачення наймолодшого учасника (ВІДЕО)

14.03.2017

На міжнародному конкурсі «Євробачення-2017» у Києві Болгарію представить молодий виконавець Крістіан Костов.

Читайте також: Євробачення 2017 – топ-10 пісень на думку букмекерівphoto_verybig_25349«Участь у конкурсі – це для мене найбільш хвилюючий подарунок. Я отримав його за два дні до свого 17-річчя. На даний момент я наймолодший серед виконавців, але саме це мене додатково мотивує. Я хочу показати, що для виступу важливо мати велике серце, талант і натхнення», – сказав Крістіан в інтерв’ю Болгарському національному телебаченню.

У Болгарії хлопець став знаменитим завдяки участі в шоу «Х-фактор». Його дебютна пісня «Ти не для мене» була найпопулярнішою в болгарському радіоефірі протягом двох тижнів. На «Євробаченні» болгарин представить поп-композицію «Beautiful Mess». Пісня присвячена молодим людям, які відстоюють те, в що щиро вірять.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Росію на «Євробаченні-2017» представить Юлія Самойлова. Дівчина виступить з піснею «Flame Is Burning» англійською мовою. Автором музики і слів став Леонід Гуткін, який вже працював з конкурсантками «Євробачення» — Поліною Гагаріною і Діною Гариповой.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пісні учасників конкурсу «Євробачення-2017» (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)