Євробачення 2018 / DETACH на концерті перевтіляться у героїв коміксів

DETACH на концерті перевтіляться у героїв коміксів

10.03.2017

Якщо ви досі не придумали, чим зайнятися на вихідні, радимо зібрати компанію друзів і відправитися на виступ DETACH. Рокери зробили шанувальникам воістину королівський подарунок – подвійний концерт 11 і 12 березня, щоб вже точно потрапили всі бажаючі. Раніше на таке вирішувалися тільки Бумбокс.detach«Друзі! А ми нагадуємо, що великі сольні шоу DETACH, які відбудуться 11 і 12 березня в київському клубі SENTRUM не будуть схожі на наші попередні концерти. Наприклад, вперше ви побачите DETACH в образі героїв коміксів! І яких коміксів – після них багато діячів шоу-бізнесу захочуть завезти нас до лісу в багажнику машини. Але не будемо розкривати подробиці – вже в кінці цього тижня всі дізнаєтеся, якщо прийдете на концерти!» – повідомляється на офіційній сторінці гурту в facebook.

DETACH єдина альтернативна група, хто прорвався до фіналу «Х-фактор», а в лютому хлопці гідно виступили у півфіналі Національного відбору «Євробачення-2017».

Шанувальників гурту чекають перевірені хіти з вже знайомого альбому «I AM», абсолютно нові треки і відеоролики про закулісне життя артистів.