Євробачення 2018 / Сергій Лазарєв хоче Loreen відправити на «Євробачення» від Росії

Сергій Лазарєв хоче Loreen відправити на «Євробачення» від Росії

07.03.2017

Переможниця «Євробачення -2012» Loreen вирішила ще раз взяти участь у конкурсі, але не пройшла Національний відбір.Generated by  IJG JPEG LibraryУ листопаді 2016 року стало відомо, що Loreen повертається, і буде знову брати участь у відборі з піснею «Statements». Відразу після виходу трек став справжнім хітом, йому пророкували перемогу не тільки в нацвідборі, але і на самому «Євробаченні». Однак, незважаючи на ефектну постановку номера, Loreen не знайшла відгуку у населення країни, замість неї віддали перевагу хіту «шведського Джастіна Бібера» – співака Антона Хогмана.

Після «провалу» Loreen на нацвідборі, європейські країни висловили своє невдоволення з приводу результатів. Деякі навіть, поспішили запропонувати артистці представити їх держава. Своєю пропозицією поділився представник Росії на «Євробаченні 2016» – Сергій Лазарєв.

s77066029До речі, Росія одна з небагатьох країн, яка досі не визначилася з представником. Раніше російські ЗМІ обговорювали кандидатури Олександра Панайотова і Дар’ї Антонюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-10 найпопулярніших відео конкурсу «Євробачення»