Євробачення 2017 / TAYANNA розповіла, як ставиться до критики членів журі Нацвідбору

TAYANNA розповіла, як ставиться до критики членів журі Нацвідбору

07.02.2017

Фіналістка Національного відбору TAYANNA вразила членів журі не тільки надзвичайним вокалом, але й особистою історією, яка спонукала артистку на створення конкурсної пісні «I Love You». Співачка зізналась, що неї було дуже важливо «розповісти свою історію».

Дивитися онлайн Євробачення 2017 – нацвідбір в Україні від 11.02.2017. Другий півфінал

Прихильники «Євробачення» звикли до веселих, танцювальних хітів. Через це в минулому році навіть дорікали Джамалі, наче її композиція занадто особиста і важка. Не боїтесь, що у випадку перемоги у нацвідборі на вас теж посипляться звинувачення? Чи все ж сподіваєтесь на повторення успіху Джамали?

«Євробачення» – це непередбачуваний конкурс. Життя людей змінюється кожного року, кожного дня, кожної хвилини і в кого які будуть емоції – ніхто не може сказати. Тому не варто робити якісь ставки на пісню. Краще сподіватись на краще і бути вдячним, що ти дійшов до фіналу.3Вас дуже активно підтримують у соціальних мережах, під час виступу зал просто вибухнув оплесками. Було неочікувано почути від журі критику на вашу адресу.

Я вдячна людям, які підтримують мене і дуже рада, що їм подобається моя пісня, це робить мере щасливою. Я особисто пережила цю композицію і мені хотілося щоб слухачі знайшли у ній себе, можливою свою історію. Артисту що треба – щоб його слухали. А стосовно суддів – я вдячна їм за критику. Отримувати коментарі з їхнього боку – це дуже важливо, безцінно. Гірше коли тебе не коментують, тоді ти просто нікому не цікавий, нікому не потрібний. Дякуючи порадам професіоналів можна побачити і виправити свої «мінуси».

Якщо ви переможете у фіналі, що плануєте змінити у номері?

Поборю взагалі хвилювання і буду спокійнішою.  А що стосується зовнішнього перевтілення – то поки нехай це залишиться секретом, несподіванкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: TAYANNA обрала складну пісню для «Євробачення» на думку журі