Євробачення 2018 / TAYANNA обрала складну пісню для «Євробачення» на думку журі

TAYANNA обрала складну пісню для «Євробачення» на думку журі

06.02.2017

Найбільш емоційним епізодом першого півфіналу національного відбору на Євробачення став виступ співачки TAYANNA з піснею  I Love You. TAYANNA отримала найбільшу кількість балів за рішенням глядачів і членів журі й пройшла до фіналу відбору, який відбудеться 25 лютого.TAYANNA_«Євробачення різноформатный конкурс, але з року в рік одне залишається непорушним – емоційний і драматичний вокал. Ти обрала складну пісню і складний шлях, – звернувся до TAYANNA Костянтин Меладзе, – і, на мій погляд, ти впоралася!».

Члени журі одноголосно відзначили, що пісня TAYANNA була найскладнішою серед усіх конкурсантів. Ведучий Сергій Притула, зазначивши переконливість виступу TAYANNA, відмовився ставити традиційні для всіх конкурсантів питання: «Вперше за сьогоднішній вечір у мене немає питань до виконавця».

Після оголошення результатів продюсер співачки Алан Бадоєв на своїй сторінці в Facebook поділився враженням про виступ своєї музи: «Я увидел, как красивая сцена Национального отбора, окружённая зрителем и уважаемым жюри, открыла Большого Артиста – TAYANNA. А хрупкая девушка поверила в себя и получила неоценимую силу, получила Надежду! Теперь осталось добавить несколько штрихов к выступлению в финале, чтобы наша птица феникс взлетела на максимальную высоту, подарив то настоящее, что называется Голос!»

Співачка подякувала публіці та журі за підтримку: «Зі мною сталося диво на сцені – всі хвилювання, комплекси, все що було раніше – залишилося в першому куплеті, я відчула енергію глядачів і зі мною сталося диво, – сказала TAYANNA після виступу.

Дивитися онлайн Євробачення 2017 – нацвідбір в Україні від 11.02.2017. Другий півфінал

Нагадаємо, другий і третій півфінали національного відбору відбудуться 11 і 18 лютого. Хто буде представляти Україну на головному пісенному конкурсі – дізнаємося 25 лютого.

ФОТО: Вікторія Філіпенко