Євробачення 2017 / AGHIAZMA буде «порушувати правила» на нацвідборі «Євробачення-2017»

AGHIAZMA буде «порушувати правила» на нацвідборі «Євробачення-2017»

30.01.2017

Учасники Національного відбору на конкурс «Євробачення-2017» гурт AGHIAZMA виконає трек SYNTHETIC SUN. Ця пісня про комерційний підхід до мистецтва, про запеку боротьбу за популярність, про бажання слави заради самої слави і звичайно про найголовніше – про свободу вираження поглядів особистості.

Читайте також: Євробачення 2017 – учасники від України (вся інформація)Aghiazma2«Група AGHIAZMA вступає в боротьбу з вульгарною і дурманною «громадською думкою», яка пригнічує прояви індивідуальності та змушує жити по нудним «встановленим правилам», – говорить реліз гурту.

Група AGHIAZMA утворилася в глибинах київського андеграунду в 2013-му році. AGHIAZMA заявили про себе дивною піснею під назвою «64389000», яка стала хітом в столичному неформальному середовищі та отримала продовження в якості відеокліпу. На даний момент група записала 6 синглів і зняла 2 відеокліпу, готується дебютний альбом.

Свій музичний стиль AGHIAZMA характеризує як SELFISH ROCK. Вплив на музикантів надали такі напрямки як gothic rock, industrial metal, post punk, alternative, indie rock і visual kei.

Більше інформації про учасників Національного відбору «Євробачення-2017» читайте ТУТ