Євробачення 2017 / Чому «Євробачення-2017» відбудеться саме у Києві

Чому «Євробачення-2017» відбудеться саме у Києві

09.09.2016

Сьогодні шанувальники «Євробачення» нарешті дізналися, в якому місті буде проходити головний пісенний конкурс. У «битві міст» перемогу здобув Київ. Про це сьогодні повідомив глава Національної телекомпанії України Зураб Аласанія. За столицю віддали 19 голосів, 2 голоси – за Одесу і 1 утримався.

71_mainМіністр культури України Євген Ніщук додав, що захід відбудеться в Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі Дніпра. На його думку, це єдиний майданчик, де при правильній організації можна розмістити 12-14 тисяч глядачів.mezhdunarodnyj-vystavochnyj-centr-kiev-2На початку липня заявку подали шість українських міст – Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків і Херсон, а в фінал пройшли тільки три. В результаті вибір все-таки стояв між Києвом та Одесою, але покриття «Чорноморець-арени», а також стан смуг одеського аеропорту викликали сумніви у членів оргкомітету.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів виділив Державному комітету телебачення і радіомовлення 450 мільйонів гривень з резервного фонду на заходи з проведення конкурсу «Євробачення-2017».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Меладзе розповів, кого хоче бачити в нацвідборі на «Євробачення»