Євробачення 2017 / Лавіка зізналася, що любить Андрія Данилка більше, ніж Вєрку Сердючку

Лавіка зізналася, що любить Андрія Данилка більше, ніж Вєрку Сердючку

10.02.2016

Любов Юнак, вокалістка проекту «Лавіка», на першому півфіналі українського відбіркового туру «Євробачення 2016» зайняла, на жаль, останнє місце. І члени журі, і глядачі присудили їй лише 1 бал. Однак сайту СТБ дівчина зізналася, що головним для неї було просто представити свою пісню саме на цій сцені, а ось гідними виступати в Стокгольмі вона вважає своїх конкурентів.

«Я вперше беру участь у відборі на «Євробачення», і, скажу чесно, у нас навіть не було думки поставитися до цього як до конкурсу, – запевняє Люба. – Я прекрасно розумію, що в нашому півфіналі була колосальна кількість хороших артистів. Особисто у мене три фаворита – Свєта Тарабарова, Jamala і The Hardkiss. Я впевнена, що ці люди гідно представлять Україну на міжнародному пісенному конкурсі, тому відправляла СМС саме за них».

Сама ж Люба вдячна суддям і долі за можливість прожити на сцені три хвилини авторської пісні.

«Я мріяла про це, – каже дівчина. – У неї особливий посил. Україна – вона жіночого роду. Ніжна, зворушлива, тендітна, крихка. Але іноді настають моменти, коли і тендітним жінкам потрібно бути сильними. І зараз цей момент сили присутній у кожному з нас. Тому я дуже вдячна за те, що у мене була можливість зі сцени відправити цей посил українцям».jpg0L2A0655

До речі, свого часу молода артистка Любов Юнак вже зустрічалася з Костянтином Меладзе, який зараз є суддею відбору. Він тоді продюсував третю «Фабрику зірок», і в останній момент не взяв Любу в основний склад шоу. Тим не менш, дівчина йому за це вдячна.

«Я переконана на 100%, що всі ті поразки, які ми переживаємо, іноді можуть бути доленосними, – запевняє Лавіка. – Той момент поміняв абсолютно все в моєму житті. Тому пам’ятайте: якщо перед нами труднощі, значить, ми на вірному шляху. Шлях без каменів ні до чого не приводить. А з каміння, що зустрічається тобі, ти можеш побудувати сходи і піднятися вище, відповідно, і побачити нові горизонти. Цим я і займалася весь цей час».0L2A9962

Також Люба зізналася, що дуже рада бачити в суддівському складі Андрія Данилка, адже вона закохана саме в нього як в артиста, а не у Вєрку Сердючку.

«Свого я була підкорена його піснею, яку він випустив саме від свого імені, – згадує Люба. – Вона була не так часто ротована на радіо, але я її пам’ятаю до цих пір і в мене мурашки. І в образі себе справжнього він несе набагато більше важливого, ніж у розважальному. Я поважаю і його, і образ, без Вєрки Сердючки не обходиться жодне весілля, але в плеєрі у мене її пісня не оселиться».

Світлана Панкова

Подивитися виступ групи «Лавіка» на відбірковому турі ви можете прямо зараз: